Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfiról mi a véleményete...

Bika férfiról mi a véleményetek? Milyen amikor udvarol, milyen egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, ki hogyan udvarol, nyilván.
ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mi a horoszkópod ... az én horoszkópomról mindig csak tévedtek ... sose írtak igazat, LOL.
ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Nyilván, igazat adok, csak aki tetszik egy bika, es nagyon durván lassú a folyamat, ezért érdeklődöm tapasztalat iránt, hogy ki mit figyelt meg.


2.Azért írtam az ezotéria részbe, mert valószínűleg olyanoknak szántam a kérdést, akit érdekel is. Nem értem te minek olvasod, ha nem érdekel, LOL

ápr. 9. 19:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rossz a szövegértésed ... én nem írtam olyat, hogy hülyeség ... én csak tényként leírtam ... mennyire is pontos.
ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj, ha már ezotériával akarsz foglalkozni, miért nem inkább megpróbálod az elmédet az ő testében elképzelni, s mintha ő benne élnél, s tennéd azokat, ahogyan eddig láttad őt.


Ezzel sokkal többre mennél, de csak egy tanács ... de ha csupán horoszkópokra fogsz hagyatkozni, sosem leszel jó emberismerő, mert a tények helyett a feltételezett előrejelzésekre fogsz hagyatkozni, amik az esetek legalább felében téved. Így 50-50%. Mondhatnánk hogy jó arány ... de hosszútávon 100 hibából 50 eléggé sok.

ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Barmok de jó nagy lőcsük van. Ha felszarvazottak lesznek akkor meg bőgnek…
ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De te tudod. :) Majd ha legközelebb tévedsz, gondolj csak arra, mit is írtam az 100-ból 50 problémára.


A jósnők 90%-a is csak téved ... a hatósági ügyekben mindegyik csak bénázott, ebből is látszik, mennyire is értenek ezek a nőcik az önmaguk becsapásához ...

ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5.


Nagyon érdekes, akit írtál. Az ember ismeretem hála istennek kifejezetten jó, látom rajta az önzetlenséget, a jószívűséget, de ő az egyetlen, akit nem tudok egyszerűen megfejteni.


De amit írtál, hogy bele képzelni magamat az ő lelkébe. Teljesen elvesztem ennél a pontnál.

ápr. 9. 23:45
 9/15 anonim válasza:
100%
Bikával voltam egy évig együtt majd ő tört össze😅
ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a király!
ápr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!