Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztalat Skorpió-Kos...

Tapasztalat Skorpió-Kos csillagjegyű párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat olvastam ebben a témában külső hatásra, és e kettő csillagjegy kapcsolatáról nem sok jót lehet ez alapján elmondani.


Szomorú, mert véltem benne igazságot felfedezni a kapcsolatomban, és a barátnőm is ezeket hozta elő, mikor a "problémáiról" beszéltem neki. Ez vett végülis rá, hogy utána nézzek.


Nálatok valamilyen személyes talasztalat, hogy jöttök ki a párotokkal?

Kizárólag ez a 2 csillagjegy (Skorpió, Kos) közötti nő-féfi szerelmi(!), párkapcsolati(!) viszony érdekel. De akár baráti részről is szívesen hallgatok meg.



ápr. 13. 22:27
 1/5 anonim válasza:
Ki a kos?
ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az asztrológia alapján a Skorpió és a Kos két nagyon erős és szenvedélyes jellem, és ez a kombináció mind pozitív, mind negatív értelemben változó lehet. Mindkét jegy erős akaratú, ami lehet, hogy konfliktusokhoz vezethet, mivel mindkettejüknek fontos a vezető szerep és az önállóság. Azonban, ha mindkét fél hajlandó kompromisszumokat kötni és megértőnek lenni a másik iránt, akkor ez a kapcsolat is működhet.


Személyes tapasztalatom szerint az asztrológia csak egy tényező a kapcsolatokban, és nem mindenható. Azt ajánlanám, hogy ne hagyatkozz teljesen az asztrológiai jegyekre, hanem inkább figyelj a valóságra és a kapcsolat dinamikájára. A kommunikáció, az empátia és a kölcsönös tisztelet sokkal fontosabb lehet, mint az asztrológiai jegyek kompatibilitása.


Ha kapcsolatodban jól érzed magad és boldog vagy, az sokkal fontosabb, mint bármilyen asztrológiai megfejtés. Ne hagyd, hogy az asztrológiai előrejelzések vagy mások véleményei elrontsák a boldogságodat. Mindig hallgasd meg a saját belső hangodat és azokat a jeleket, amiket a kapcsolatod sugall neked.

ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az asztrológia, olvass utána, hogy nem csak a Nap jegye számít. Ha mindkettőtöknek megvan a pontos (óra, perc) születési ideje és helye, akkor tudtok ún. szinasztriát készíttetni.
ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Skorpió nő vagyok, volt dolgom kossal. Igazai csatatér volt az a két kapcsolat. Nagyon önfejűek, én meg nem engedem, hogy irányítsanak. Szeretek manipulálni finoman. Na már most a kosok nem veszik a lapot. Nagyon konkrétan a szájába kell rágnod mit szeretnél. Egyébként csupaszív emberek, nem haragtartóak. Egy ideig működik, harmónia is lehet. De egy idő után nem lesz jó. Nincs meg bennük az a hatalmas szenvedély hiába tűzjegy. Csak a harcban. Skorpió-skorpió igazi atombomba. Azt jobban ajánlom. Ott aztán ki lehet teljesedni skorpióként. Kosok maradjanak az ikreknél, az oroszlánoknál, meg a vízöntőknél. 😁
ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ahogyan a 3-as mondja, ezt csak szinasztriával lehet megállapítani. Sajnos a kérdezőhöz hasonló személyek csak a bulvárasztrológiát ismerik, aminek semmi köze a valódi asztrológiához. Csillagjegyek pedig nem léteznek, legfeljebb napjegyek.
ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!