Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent a "Skorpió Újhold"?

Mit jelent a "Skorpió Újhold"?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy a holnapi (nov.6) újhold "Skorpió Újhold" lesz. Van ennek valami speciális jelentése?
2010. nov. 5. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A Skorpió Újhold 6-án reggel 5 óra 53 perckor köszönt ránk.


A Skorpió jegye mindig szól az elmúlásról, és ezzel együtt az újrakezdésről.


Ha felkelünk szombat hajnalban, hogy ébren találjon minket az Újhold, akkor érdemes figyelmünket arra fordítsuk, hogy mik azok az életünkben, amit igazán szeretünk, amiért érdemes állandóan megújulni. Ha ezeket sikerül felismerni, akkor igazi lendületet tudunk venni az életünk örömeiből, és céljaink felé tudunk fordulni.


Tehát ezzel az Újholddal ne a negatív, borongós, elmúlásos érzelmeinket vegyük elő, vagy ha már elővettük, transzformáljuk át őket az élet szeretetének érzéseire. Ezzel tudunk most új erőre kapni, és céljainkat újra tudatunkba emelni.


Természetesen új célokat is tűzhetünk ki. Ha álmodtunk valamit az Újhold előtti éjszakán, az vehetjük jelnek! Gondolkozzunk el rajta!

2010. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tök jó mert én is skorpió vagyok és nov 5.-én van a szülinapom!!!!!:)
2010. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!