Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kislányom október 23. -án...

A kislányom október 23. -án született. Az egyik helyen skorpió csillagjegybe sorolják be, a másikon mérlegbe. Akkor most melyik? Aki tényleg tudja csak az írjon.

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

ez tényleg érdekes...


velveten

mérleg: 09.24-10.23.

Skorpio:10.24-11.22.


astroneten.

mérleg: IX. 23. - X. 22.

skorpio: X. 23. - XI. 21.


bocsi az OFF-ért de nemtudom :\

2010. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is határeset vagyok:)) én halaknak vallom magamat, mert február 20-án születtem, de van olyan horoszkóp is, amelyik 20-át vízöntőnek írja.

de mindenben a halak-jegyek illenek rám.

üdv.

2010. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Az élet nagy kérdései..
2010. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is október 23-án születtem, de én mérlegnek tartom magam.

(Meg lehetne nézni, hogy a születés évében aznap hol volt a Nap, de nem tudom hol vannak a jegyek határai az égen.)

2010. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
még mérleg! október 24 a skorpió első napja. nem annyira erős mérleg, mint a szeptember 24, de még mérleg, semmiképpen sem skorpió. eltérés abból jön, hogy amerikában 1 nappal előrébb vannak a határok, pl. amerikában a nyilas november 22 -én kezdődik és december 20-án ér véget. Szóval azokban az újságokban amikben így látod, azok amerika anyacégűek.
2010. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%
Legpontosabb tudásom szerint, a jegyhatáron születettekre az vonatkozik, hogy az a csillagjegye, amelyikkel az érett személyiség azonosulni tud.
2010. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár régi a kérdés, de úgy látom nem kaptál igazán választ.

Szóval, az újsághoroszkópok és azok besorolásai olyanok, mint egy cipő, ami mindenki lábára jó, gyakran nem is asztrológusok készítik. Érdemes egy asztrológust felkeresni, vagy olyan oldalt, ahol lehetőség van a születési adatok megadásával egy ún. születési képletet (radixot) készíteni, vagy letölteni egy programot, ami megadja, hol tartózkodott pontosan a Nap. Általában 24.-én lép a Skorpióba, de előfordul, hogy még 24.-én is a Mérlegben van (születési helytől is függ).

2011. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!