Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyet szereted...

Zenon kérdése:

Melyik csillagjegyet szereted a legjobban és melyiket legkevésbé? (Légyszíves, a legjobbanhoz ne a sajátodat írd. )

Figyelt kérdés
2,Te is bírod a nyilas csillagjegyűeket?Szerintem jó fejek.:)
2010. dec. 12. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen mivel nyilas vagyok hahahah :) nemrég volt a szülinapom. Igen szerintem is jófej vagyok :)


Akiket nagyon bírok, oroszlánok, vízöntők minden mennyiségben...akiikkel jól kijövök még mérlegek és bikák.

akiket nem: rák,halak,ikrek,szűzek...bár csak azokra koncentrálok akikkel jól kijövök :)

2010. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Oroszlán vagyok.

Kos - Egyszerűen megőrülök a kos férfiakért...ha megtetszik valaki nagyon külsőre akkor mindig kiderül, hogy kos. Jól kijövök velük, bár kicsit elérhetetlenek nekem.

Bika - Jó fejek lehetnek, de nekem nagyon unszimpatikusak, mint pár pedig nem tudom elképzelni magam mellett. túl irányító...papám is bika, de nem jövünk ki.

Ikrek - Legjobb barátnőm ikrek. Nagyon toleránsak tudnak lenni, kicsit érzékenyek, de vicces és barátkozó jegyűek.

Rák - jó lehet velük lelkizni, általában emberszeretőek, de valahogy mégsem vagyok velük közös nevezőn. Anyukám és a mamám is rák, őket imádom, de nem vagyunk sokszor egy véleményen.

Oroszlán - általában felfedezzük a közös hangot, egyformán egok vagyunk. Szexben jó velük elégni, de nagy majmok...nem engednek az akaratukból, nehéz őket belasszózni.

Szűz - jó a viszonyom velük, szobatársam is szűz jegyű. Barátkozóak, de egyben visszahúzódóak, precízek és dolgosak.

Mérleg - eddig nem sok mérleg jegyűvel kerültem közeli kapcsolatba. Állítólag illik hozzám...

Skorpió - érzéki jegy, róluk mindig a cinizmus és a szex jut eszembe. Utóbbi terén jól megvagyok velük, lehet rájuk számítani, de nem vagyunk hosszútávon jó páros.

Nyilas - vicces, szenvedélyes jegy. De szerelmesnek tudom leginkább elképzelni. Egy-két ember kivételével nem ismerek igazán nyilasokat.

Bak - kemény külső, érzékeny belső, könnyed tipus, jó barát.

Vízöntő - nagy kedvenceim, nagyon jól ki tudok velük jönni, tetszik a mentalitásuk, könnyed, laza figurák. Elvont dolgok kedvelői. Szemben álló jegy velem a vízöntő, így van köztünk kapcsolat. Nehezebb kicsit megnyitni őket, de nagy barátság alakulhat ki, ha sikerül.

Halak - a legbonyolultabb jegy szerintem. Érzékeny, visszahúzódó, de ugyan akkor nagyon barátkozó, érzelmek világában él, szomjazik a szerelemre. Én nekik talán sok vagyok, túl pörgős, túl tüzes...

Hát kb ennyi. :)

2010. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 slora ***** válasza:
Én kos vagyok az öcsém is,anya nyilas apa pedig skorpió.Apának kicsit nehéz természete van de kijövünk egymással.Szerintem jók a nyilasok.Én a bikákkal,oroszlánokkal,vízöntőekkel jövök ki.Legalábbis ennyiről tudok
2010. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok. Halak a kedvencem, a Bak borzalmas.

A Nyilas az aszcendensem. Amúgy nincsenek rám nagy hatással.

2010. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Imádom a mérlegeket,

üdv, Nyilas.

2011. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kétarcúak??
2011. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

2010-12-15 13:43 Eggyezek veled.


Az uralkodó és a szabadságharcos. Egyazon pénzérme két oldala.

Vízönto vagyok, és az egyik legjobb barátom egy "Leo". A barátságunk, nagyon mély etikai és morális alapon, egészséges versengésen alapszik. Nincs náluk nagyvonalúbb jegy.

A nyilasokat is nagyon bírom, imádok velük filózni az élet különféle kérdéseirol, pont úgy mint a mérlegekkel.


Akiket iszonyat utálok azok a skorpiók. Nagyon távol álnak az én humanista szellemiségemtől, ennek ellenére imádok velük "csatázni". De csak azért a pillanatért amikor rájönnek, hogy rám nem hat a mérgük xD.Kiméletlen, szívós ellenfelek. Azért itt van még a bak (a butaságig makacs; merev; fantáziátlan), a szűz (...és az idegesítő mániái), és végül az ikrek (kétszínűségre hajlamos; gyenge idegzetű; nagyon sokat locsog...hülyeségeket).

2011. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!