Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Idegesít-e titeket az a...

Idegesít-e titeket az a rengeteg csaló, aki az Ezobizniszben van jelen?

Figyelt kérdés
Szerintem ráférne erre az iparágra egy nagy rendbetétel.
2011. jan. 4. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell velük foglalkozni, nem kell mindenfélében hinni.
2011. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Engem jobban idegesít,hogy ennyien hisznek benne,akárcsak a középkorban élnénk.
2011. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

csak azokat kéne rendbe rakni akik csak a direkt pénzt akarják kicsikarni az emberekből + hülyeség add cserébe.


amelyik hasznos azt hagyni kellene

2011. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mandula11 ***** válasza:
100%
Kihasználják az emberi hiszékenységet, és ebből nagyon sok pénzt be tudnak szedni. Kár, hogy én nem kezdtem ilyen üzletbe. De még nem késő:D
2011. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek veletek teljesen ! Lejáratják a valódi mágiát ezek a betelefonálós idétlenségek. Azt hiszik az emberek hogy ez az okkultizmus és elfelejtenek Démonokat idomítani meg szellemekkel koboldokkal végeztetni a házimunkát, amire valójában valók. Arra tanít, hogy csak egy telefon és készen van, és már nem is kell betanítani a házi szellemet, aztán elkorcsosúlunk mind a legvégén, már rendesen sem lehet látni a napfogyatkozást.
2011. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor valamelyik ezos oldalon láttam ilyeneket,akik hirdetik magukat telefonszámmal.Van ott valami atlantiszi lélekjáró meg művészi jós vagy mi az anyám tyúkja...Aki ezt elhiszi és telefonál,az meg is érdemli,hogy átverjék.

Atlantiszi :D Istenem!

2011. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mandula11 ***** válasza:
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet ezeknek hinni???? Szinte rájuk van írva, hogy csalók.
2011. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem rendbetételre van szükség az iparában, hanem kollektív betiltásra.
2011. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vásári bazárrá ment át az egész. Ügyeskedők a gyorsan meggazdagodni vágyók jó gyűjtő helye, de azért akad közöttük valóban nagy tudású ember is. Azt még én se értem, TV kártyajósok és karmát oldanak. :) Mi van? hát ha valaki elhiszi, az vessen magára. Én ezért nem foglalkozom asztrológiával itthon, csak ilyen közösségi oldalon
2011. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha megélnek, akkor van rájuk igény - ne is foglalkozz velük, ha te értelmesebb vagy a 'kamu-ezo' fogyasztói körénél :)
2011. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!