Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas jegyről mi a vélemény...

A nyilas jegyről mi a véleményetek a családban, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Milyen tapasztalataitok vannak?Milyen velük élni? Elsősorban nyilas nőkről írjatok, minél részletesebben! Köszönet!
2011. jan. 11. 16:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Két nyilas nő ismerősöm van.Mindkettő hiú, sokat ad a külsőségekre, szórják a pénzt, viszont őszinték.
2011. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia!Nekem nyilas párom van immáron 20 éve(fiú).Szóval, ami tuti nem szereti a kötöttségeket, pl. hűséges, de nem vagyunk házasok, mert az már őrült nagy elköteleződés lenne és amúgy sem érdekli a papír(amúgy engem sem), mert az élet majd bizonyítja, nem adja fel egykönnyen, inkább megküzd a feladattal, mint odébbáljon. Ha igazán szeret valakit, olyat is megtesz érte, amit magáért se tenne meg. Nem szereti a gyerekeket, de a gyerekek imádják őt, ja és a saját gyerek az más, az szerelem akár fiú, akár lány. Imád utazni, állandóan mozgásban vagyunk, de nem tervezzük meg a kisebb utazásokat, mert tervezni nem szeret (azért egy repülős nyaralást muszály,ennyit kibír). Amennyi szabadságot követel (edzés, versenyek...) annyit ad is, nem megy az agyadra, hogy óránként felhív, hogy hol vagy? mit csinálsz? kivel?, de őt sem lehetne ilyennel zaklatni.A család az első,de ez kb 30 éves kora óta van így, előtte elég önző típusnak tűnhet, amit kinő idővel.Szereti a pénzt, a luxust(jó kocsi, jó óra...),de nem mindene a pénz.Szóval aki szereti a pörgést, annak ideális partner lehet, de aki céltalan lusta ember,annak egy pokol.
2011. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
néha nehéz eset legalábbis az én drága párom de imádom őt nagyon jólelkű barátságos értelmes
2011. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!