Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én 40 éves mérleg nő vagyok,16...

Én 40 éves mérleg nő vagyok,16éve élek eggyütt egy skorpó férfival! Rettenetes volt eez az idö szak, ki az a jegyű aki hozzám való?

Figyelt kérdés
Soha nem vett ember számba,nagyon sokszor meg alázott,és igazábol sose szeretett,szeretnék végre boldog lenni mert eddig nem sikerült az életem folyamán.Vagy inkább hadjam mert nekem ez van meg irva és ugy se fog sikeülni?Aki tud segitsen légyszi!!!
2011. jan. 15. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán nem jegy alapján kéne választani.. ha valaki szimpatikus, vonzó és teljesen egy húron pendültök, azzal kéne valamit kezdeni.

Amúgy nem tudom, miért kellett 16 évig együtt élni olyannal, akit alig tudtál elviselni.

2011. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés...Én ott elakadtam, hogy 16 évig éltetek együtt. Ha olyan rettenetes volt, miért húztad addig?
2011. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért kellet mert az albérlet ahol lakom azt ő fizeti és nekem nincs hova mennem a fiammal...ráadásul 1 éve munka néküli vagok,de amig dolgoztam akkor is minimál bér volt.akkor sem birtam volna fizetni.csak ennyi ez oka
2011. jan. 15. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor neked ez a férfi arra kellett, hogy legyen hol laknod.

Így te sem várhattál többet tőle, mint amit kaptál. Ez kölcsönös szokott lenni.

Saját életedet kellett volna a kezedbe venni, egyedül megoldanod a lakhatásodat és akkor jöhet bármilyen jegyű férfi, tiszta lappal tudnál indulni, szerethetnél és szerethető is lehetnél.

2011. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha ilyenekben hiszel akkor nagyon naív és buta vagy. ez a férfi meg kihasználta ezt a tulajdonságod.
2011. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Neked kell megteremteni a sajat otthonodat, eletedet es nem mastol kell elvarni ezt.

Ne gondold azt, hogy mindig talalsz egy olyan embert, Aki Teged elfog tartani a gyermekeddel egyutt, Te teremsd meg a sajat otthont, hogy ne kelljen masra tamaszkodnod!

Nincs olyan, hogy megirott sors, de olyan van, hogy gyenge ember, Aki nem hajlando lepeseket Tenni a sajat megelhetese erdekeben.

2011. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:

Hát mit csodálkozol ezen???

Az, hogy a helyesírásod minősíthetetlen, az még egy szót is alig érdemlő probléma...

DE: Te elvártad, hogy eltartson, így ne is számíts arra, hogy valaki is figyelembe fogja venni a véleményedet... Ha ugyanannyit adnál a közösbe, akkor lehetne beleszólásod is...

Kettő: végtére is Te kihasználtad Őt, így nem csoda, ha romlik a kapcsolatotok...

Három: Baromira rossz helyen keresed a problémát, mert ez nem csillagkamu kérdése, hanem neveltetés...

2011. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Mesélj még kérlek, nekem most van egy skorpióm. Elején vagyunk, miket csinált? Mire vigyázzak?

amúgy a kos, vizöntő, oroszlán illik hozzád, köztük keresgélj, de a rákot is ajánlom

2011. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg ez alapján válogatsz, addig semmilyen.
2011. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd. Ha asztrológiánál maradunk, keress egy másik mérleget, vagy halakat, vagy valamilyen nyugodtabb jegyet. Ha ezt leszámitjuk, akkor sincs megirva semmi, sehol, legfeljebb a hajlamok. Senki nem fogja neked megtiltani, hogy lemenj ismerekedni valahova és beszélgess vagy 100 emberrel, akik között úgyis lesz valaki, aki megfelel. Ha nem, akkor majd holnap stb.
2011. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!