Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én 40 éves mérleg nő vagyok,16...

Én 40 éves mérleg nő vagyok,16éve élek eggyütt egy skorpó férfival! Rettenetes volt eez az idö szak, ki az a jegyű aki hozzám való?

Figyelt kérdés
Soha nem vett ember számba,nagyon sokszor meg alázott,és igazábol sose szeretett,szeretnék végre boldog lenni mert eddig nem sikerült az életem folyamán.Vagy inkább hadjam mert nekem ez van meg irva és ugy se fog sikeülni?Aki tud segitsen légyszi!!!
2011. jan. 15. 08:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nincs semmi megírva, ne törődj a horoszkóppal sem.

Keress olyat, aki figyelmes, figyel rád, és akire Te is tudsz figyelni,mert Te is, az a másik ember is Csodák vagytok - csak észre kell venni. Lehet, hogy ott van melletted, de észre sem veszed...

Kívánom, hogy sikerüljön!

üdv.:Anna

2011. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!