Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a nyilasok közötti...

Milyen a nyilasok közötti kapcsolat? (párkapcsolat terén)

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 20:05
1 2
 11/12 anonim válasza:

Igazából, szerintem jó párosítás,a nyilas, mivel elég szabadságszerető és kalandvágyó jegy ezért az kell, hogy valaki vele menjen, kalandozzon vele, minden napra valami újabb idétlenséget, kihívást találjatok, és ha mellette egy ugyanilyen ember van akkor az tökéletes.Így hát, ha van párja,társa a hülyeségekben,kalandokban bármiben ami valami aktivitás,szó nem lesz olyanról, hogy esetleg megunná.Hátulutője csak az, hogy van egy olyan mondás, hogy 2 dudás nem fér meg egy csárdában.Ha nagyon sokáig vagytok együtt, szinte mindennap, ugyanannyi ideig, vagy még több, és már nincsen újabb dolog, új felfedezni való, akkor az problémákat szülhet abbóla szempontból, hogy megunjátok egymást, de persze ezen lehet segíteni azzal, hogy kisebb időre békén hagyjátok egymást, utána úgyis visszataláltok egymáshoz:)

Hidd el, nekem 8 éve barátom egy Nyilas ember:) ezek, mindennaposak,de ha elolvasol egy újságot, vagy csak a neten rákeresel, nem fogsz nagyon mást olvasni, nagyjából ugyanazt amit én ide leírtam:)

2011. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Előző hozzászólóként azt még elfelejtettem odaírni, hogy azért számít sok mindenben az aszcendens mivel ugye az a meghatározóbb... ez a barátom Neki pl Rák az aszcendense, nekem meg skorpió.Ezáltal Ő sokkal családcentrikusabb, sokkal jobban számítanak a családi dolgok, míg nekem Skorpió ugye, én sajnos elég szexcentrikus ember vagyok, illetve elég sokat filozofálok, depresszív hajlamom is van sajnos.

Látod mennyi mindent számít az aszcendens?Jó ez msot ne a Te hibád, hogy nem tudod...:( Kár, inkább így írom...

2011. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!