Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "szeret vagy nem szeret"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szeret vagy nem szeret" kérdés, ill. az, hogy sok a boldogtalan párkapcsolat kapcsán felmerül a kérdés, van-e olyan kapcsolat, ahol kölcsönös a boldogság?

Figyelt kérdés
Én sem találtam meg a páromat eddig, pedig már igencsak "lejjebb adtam" az igényeimből. Nem vagyok q, nem tudok elképzelni alkalmi kapcsolatot sem részemről. (36/L)
2009. nov. 18. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz kategóriába írtad a kérdést,36 évesen nem lány vagy hanem nő:S :DD

18/L

2009. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

4 éve kölcsönös a boldogság, egyre jobb minden, rengeteg mélyponton vagyunk túl, mindent együtt vészeltünk át és nem vágyunk másra, csak egymás közelségére. Igazi lelkitársak vagyunk.


25/F, a kedvesem 23/N

2009. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom még elég fiatalok vagyunk, csak 19évesek vagyunk, de a mi kapcsolatunk nagyon mély, 3éve tart, kisebb összezörrenések voltak, de nem tudom elképzelni az életem nélküle és már a közös jövö is tervezve van!Mindenben számithatok rá, és mindig meghallgat, ha valami gondom van rá mindisz számithatok, a szüleimen kivül ö az egyetlen ember aki mindig velem van még a nehezebb idöszakokban is, bátran kimerem jelenteni, hogy ö a legjobb barátom és TUDOM!!! a férjem lesz Ö!
2009. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!