Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem tudom melyik nap születtem...

Nem tudom melyik nap születtem. Meg tudná e mondani egy asztrológus? Iker vagyok,20 perc van ikernővérem és az én születésem között. Én éjfél után jöttem a világra, mig testvérem éjfél előtt.

Figyelt kérdés

Édesanyánk úgy döntött,hogy egy napon legyen a születésnapunk.Akkor még megtehette.Korán elveszitettük őt,és ma már nincs kitől megkérdezni.Nagyon szeretném,ha valaki segitene.

Köszönöm.


2011. febr. 2. 17:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
az érdekes...egyébként logikusabbnak tűnik, h a nővéred napjára anyakönyveztek, mert ugye ő az idősebb... tehát akk vlsz. ő 31.-ei, te pedig 1.-ei.
2011. febr. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha tudod használni az excelt akkor ott is meg lehet nézni


Beírod a dátumot: 19XX.0X.XX -> utána cellák menűpontban beállítod, hogy dátum helyet napot írjon ki, és akkor kiírja, hogy az milyen nap. :)


21/L

2011. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

De sokan nem értik a kérdést :D


A mai világban semmi sem logikus.

Az asztrológusoknak pedig én nem nagyon hiszek, esetleg ha 100 független asztrológust megkérdeznél és mind ugyanazt mondaná, akkor.


A kérdés alapján úgy értem az biztos, hogy a nővéred az idősebb, tehát ő 30 vagy 31 éjfél előtti, Te pedig 31 vagy 1 éjfél utáni. Az egyik kommentedben viszont már azt írod, hogy 30-31-1-én születtél. Akkor biztos, hogy ő az idősebb? Mert úgy egyszerűbb utánanézni.


A kórházban azt szerintem ki lehet deríteni, hogy 30-31, vagy 31-1 éjszaka volt. Nem tudom hogy rendezik, de pl. ha sorban vannak a születések felírva, akkor az utánatok következők 31-ei vagy 1-ei születésűek?

Lehet egyes rokonok is emlékeznek rá, hogy pl. másnap mentek-e munkába, volt-e vihar (ezt meteorológiai oldalakon sok évre visszamenőleg megmondják), másnak volt-e szülinapja, névnapja, utaztak-e valahová.


Ha pl. 31-én munkanap volt 1-én pedig nem és a nagybácsi emlékszik rá, hogy szülés utáni reggel melózott, akkor 30-31 éjjel volt, tehát 31-én születtél.

2011. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Mindenkitől bocsánat és mindenkinek köszönet.Kizárólag júli. 31, illetve aug.01.-e jöhet szóba születésem dátumaként.A kórház csak a hivatalos napot rögzitette szerintem.Azért mindenkinek köszönöm.
2011. febr. 3. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!