Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán nők tényleg nem...

Az oroszlán nők tényleg nem tűrik a befolyásolható pancsereket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a horoszkóptól függ, hanem a személyiségtől.
2011. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egy ideig. Addig, amíg élvezetüket lelik az adott pancser befolyásolásában, de hamar ráunnak. Mondom én ezt, mint egy oroszlán nő. Aztán ki tudja.
2011. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én mint kérdező nyilas vagyok és makacsul ragaszkodom ahhoz ami engem érdekel. Makacsságom miatt nehéz befolyásolni, pár napja egy krisna-hívőt 5 másodperc alatt koptattam le káromkodás nélkül, de nagy hanggal: "MONDOM NEEEM" így.
2011. márc. 2. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezzel a stílussal nem sokra mégy. Az a kérdés, hogy csak az egódat akarod -e fitogtatni, vagy tényleg van komoly szándékod. Egy oroszlán nő előbb utóbb legyűr, de nem harccal és erőszakkal, hanem úgy, hogy észre sem veszed, mikor adtad át az irányítást.
2011. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz! :D

és én a bak férfi mondom, oroszlán feleséggel 20 év házasság után! :D

egyébként nem is baj, hogy ő irányít, mert többre megyünk, mintha én makacskodnék! ;)

2011. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szándékaim komolyak és csak akkor van az, amit előző kommentemben írtam, ha szükség úgy adja.
2011. márc. 9. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Akit gyengének érzünk, eltapossuk...akivel nem lehet mit kezdeni, csak nyafog...

FÉRFI KELL! :)

De én ugyan akkor szeretek anyáskodni...szóval mikor-hogy.

Fontos belátni annak, aki oroszlán párt szeretne, hogy el kell fogadnia: az oroszlán a középpont. Ha a keze alá játszik, kicsit teszi a behódolót, akkor nyert ügye van.

Ha ellenszegül akkor csak harc várja...amit az oroszlán igazán tud: vitázni kifulladásig.

De megéri, mert vele királyi párt nyer az ember.

22N-szenvedélyes oroszlán :P

2011. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hááát én valahogy nem tudok nyafogni mert hideg vagyok és érzéketlen.
2011. márc. 13. 20:23
 9/9 A kérdező kommentje:
És aki ideges azt idegesíteni kell, aki nyugodt azt nyugtatni. :))
2011. márc. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!