Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány - Ikrek fiú párosítá...

Bika lány - Ikrek fiú párosítás milyen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék!:)
2011. márc. 7. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor vegyünk egy helyzetet:


Egy nő halálosan szerelmes egy férfiba, a férfi viszont a nőbe. És akkor egy nap a férfi felteszi a kérdést: MI a csillagjegyed? A nő válaszol, hogy vízöntő. És akkor a férfia azt mondja: neharagudj, de én bak lányt keresek...


Hát ez nem hülyeség már nem azért?

2011. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, a horoszkóp kimoshatja az emberek agyát, de csak igaz sok minden.

Pár választásnál viszont tényleg ostobaság ezt nézni.

Nekem is volt már ilyen hogy Kos jegyű csajjal jöttem össze, és amikro mondta hogy április 5 a szül napja, mondom "úristen, ez Kos. Micsoda agresszíó, meg tányércsapkodás lesz itt". Közben meg annyira szerény, és odaadó :)

Érdekes téma ez...

2011. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
bika lany :)))) Muuuuuuuu:)))
2011. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Outlaw23 válasza:

Szia.

Nem hiszem, hogy ez sokat segít... de azért leírom. Nekem két ikrek fiú is van a családomban. Katasztrófa mindkettő. Az általános közhely, hogy kettős személyiség blabla.. nálunk igaz, mindkét esetben. De magas fokon.. kezelhetetlenül.. Amennyire tud szeretni, ugyanannyira tud gyűlölni is, ami nem lenne baj, ha a kettő között kicsit több telne el mint egy perc...

2011. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Orfeus válasza:

Hanena, én nem is azt mondom, hogy ez annyi fontos hogy meghatározni kelljen az életünket :) Tény, hogy általában igazak a személyleírások...


A kommentet nem arra írtam, hogy egy ilyen egyszerű ellenpéldával megcáfold :) A párkapcsolat terén nekem is teljesen "nekem rossz" csillagjegyű lánnyal vagyok együtt, és semmi gondunk nincs.


Ilyenkor felesleges nézni a csillagjegyet, úgy is kiderül ki milyen.

2011. ápr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!