Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
50%
Mert utalatosak. Tapasztalatbol mondom. Tobb rosszfele skorpioval talalkoztam. Egyrol mondhatom hogy normalis. De a tobbi........kialhatatlanok.
2011. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
8%

én szeretem a skorpiókat, de csak ha kivan véve a méregtüske a farkukból.


mellesleg rossz kategória.

2011. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
39%

Ezt a Skorpiók maguk vívják ki, főleg az olyanokkal, akiket nem bírnak.

Egy skorpiónál általában nincs átmenet, vagy fehér vagy fekete valami vagy valaki, nem alkusznak.

Márpedig az élet máshogy működik picit...

Egy bika.

2011. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
13%

Én szeretem őket, de persze csak terráriumban.

Vagy döglötten, kikészítve. Nagyon szépek!

2011. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
40%

B@zmer! Szarvasmarhák is tudják a számítógépet használni?


A kérdésre válaszolva, nekem semmi bajom a skorpiókkal, amíg meg nem mar. Egy két dolgot még irigylek is tőlük. Például jól bírják a rádióaktív sugárzásokat.

2011. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
93%
Mert idő kell, hogy igazán megismerd a skorpiót. És nem mindenki "várja ki" azt az időt.
2011. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Igen, idő kell hozzájuk, de mivel nem túl egyszerű lelkek, ezért mire úgy érzed, jól ismered, illetőleg kiismerted, addigra valami meglepő fordulat által - amit produkál - rájössz, hogy abszolute félreismerted.

Nem mindig negatív értelemben természetesen.

2011. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
65%
A húgom skorpió. Egy undok, rosszindulatú, bunkó, nagypofájú, tiszteletlen és minden jó szándéktól mentes lány. Pedig ugyanazt a nevelést kaptuk, mégis ég és föld köztünk a különbség. Nem vagyunk rosszban, nem utálom, a véleményemet ő is tudja. Kihasznál mindenkit amennyire lehet, semmibe veszi mások érzéseit, csodálom hogy normális barátja van.
2011. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
48%
Beképzeltek, egoisták, azt hiszik ők a világ közepe, hülye kis libák, ha lányok, vagy fennhordják az orrukat, ha fiúk. Szánalmasak. Undorítóak. Fúj
2011. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim válasza:
35%
anyám is skorpió(jegyű)
2011. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!