Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mért állítják be negatívan a...

Mért állítják be negatívan a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:56
1 2
 11/15 anonim válasza:

Rettenetesen korlátolt válaszokat kaptál legutóbb...

Ilyet kijelenteni egyszerűen szólva: tudatlanságra, butaságra vall!

2011. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek jó tapasztalataim velük...egy barátnőm volt az, aki részeges, önsajnáló, agresszív, tipródik, szenved ahelyett, hogy segítene magán. Volt egy hapsim is aki egyik nap még imádott másnap egy baromi szar indokkal lépett, de barátok maradtunk. Egy évvel később barátilag találkozgattunk. Ő közeledett, majd mikor én is kezdtem komolyan venni a porba tiporta az érzéseim. A Párom exei ketten skorpiók. Az egyik csalta fűvel-fával és mindentéren kihasználta, a másik meg totál megalázta...

Szóval amíg nem találkozok egy rendes skorpióval addig ellenszenvet érzek irántuk!

22N

2011. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az utolsó tetszett a legjobban.
2011. máj. 19. 21:12
 14/15 anonim válasza:
mert negatívak :D legalábbis nekem csak olyanokkal volt dolgom...az összes sunyi,ravasz, átgázolnak mindenen és mindenkin, megaláznak,belédrúgnak ahogyan csak lehet, nem tűrnek ellentmondást, mindenki mást lenéznek, csakis ők léteznek,az összes tökéletesnek hiszi magát és ha már valakiben egy apró hibát észlelnek azonnal kifigurázzák, lenézik :DD ennyik ők. nagy nullák.
2011. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Te akkor biztos sértett vagy.

És én is skorpió vagyok ien retaldáltat mint te még nem láttam. Najó csak vicceltem egyébként hajlamos vagyok rá elismerem.

2011. jún. 11. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!