Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a szűz (lány) és...

Szerintetek a szűz (lány) és a rák (fiú) mennyire férnek meg egymással? És milyen hosszú időre bírnak megmaradni egymás mellett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó választás! Teljesen kiegészítik egymást, megvan az egyikben az, ami a másikban nincs. Hosszú ideig jó páros.
2011. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem a horoszkóp a lényeg, hanem hogy szereted e vagy sem. A szíved dönt.
2011. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságot. Lehet hogy életed párját szalasztod el, ha akár tudat alatt azon filózol, hogy a horoszkóp mit mond.
2011. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem értek egyet az előttem szólóval, valóban nem az a lényeg, hogy mi a horoszkópunk, de mivel érdekelnek engem ezek a dolog szívesen várom a jó kis kommentárokat, tudod az embereknek van tapasztalatuk!Van aki nézi azt is,lehet, hogy hátrébb való dolog, és hiába nem az az első amit megnézel, hogy kinek milyen a horoszkópja, de engem érdekel és kíváncsi vagyok!Természetesen szeretem!!!
2011. aug. 22. 17:19
 15/15 Dreigang ***** válasza:

Merkúr, Szűz: szorgalmas kíváncsiság.

Az asztro. oldalak (könyv/net) írják le a maguk általánosításában a legpontosabban a napjegyek tulajdonságait az évezredes megfigyeléseink alapján. Így érdemes pár tucat oldalt átböngészni, mindegyik hasonlót ír a többihez, de van amelyik plusz infóval, egyedi megfogalmazással szolgál.

Ha itt egy Szűz-Rák páros beszámol a tapasztalatairól, akkor abból - kizárólag a napjegyük alapján - felesleges érdemleges, Számotokra használható következtetést levonni, hiszen a teljes születési horoszkópjuk alapján is lehetnek teljesen mások mint Ti, pláne még a pár egymás közti viszonyát is nézve.

Ha végére akarsz járni a kérdésnek, érdemes egy jó asztrológushoz fordulni (persze, ha ebben párod is támogat), vagy beletanulni mélyebb szinten.


Kérdésed második fele, a "milyen hosszú időre" már inkább a jóslás kategóriája, abban viszont korrektül senki sem fog tudni segíteni, csupán becslés, esélylatolgatás várható, annál viszont a megérzéseink lehetnek jobbak.

2013. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!