Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő - Rák férfi? Szerintete...

Kos nő - Rák férfi? Szerintetek lehet ebből tartós, komoly, hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés

Alapvetően a két jegy szöges ellentéte egymásnak, ezt tudom, hiszen a Kos tüzes jegy, a Rák pedig víz jegyű, így kioltják egymást. DE! Mindkét fél pont a saját jegyük és az előtte való jegy választónapja után született.


Rák férfi: eléggé az Ikrek jegy határán született, 2 nappal azután, hogy vége volt az Ikreknek, szóval nagyon a két jegy határán van.


Kos nő: szintén nagyon a jegy elején született, pont a Halak utáni 2. nap, akárcsak a Rák férfi, szóval ő is eléggé a határán van a két jegynek. A Kos tűz jegy, tudom jól, de Halak meg ugyebár pont víz jegyű, akárcsak a Rák.


Szerintetek van esély egy hosszútávú kapcsolatra?


2011. jún. 24. 12:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Sajtreszelö szerintem te csak panaszkodsz itt, mert senkinek se kellesz :)


Amúgy meg nem kell általánosítani, én se hiszek az ilyen baromságokban, életemben nem keresnék horoszkóp szerint párt...

2011. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy tűz és víz nem baj, sőt! Sőt épp két vízjegy nem igazán működik jól együtt hosszútávon.


A nyilas a legérzékenyebb tűzjegyű, vele jó a rák. A kos nem tudom mennyire fafejű. Mindenesetre ha mindketten képesek engedni, akkor miért ne működne?

2011. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi értelmes(!) válaszokat, főleg az utolsó válaszolónak, ő tényleg hasznos választ írt!
2011. jún. 24. 15:37
 14/22 anonim ***** válasza:

Azért én ezt nem állítanám!

Mi rák jegyűek vagyunk mind a ketten(vízjegy),és jövőre lesz a 25. házassági évfordulónk....

2011. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

nálunk fordítva volt a dolog: én rák nő, ő kos férfi. 10 évig gyötörtük egymást, aztán vége lett, hál' istennek. 3 évembe telt, hogy ismét magamra találjak, de sikerült, megvagyok ;)

Ha horoszkópot akarsz csináltatni, kellene hozzá pontos születési idő is, anélkül nagyon általános a dolog.

Szerintem se a horoszkópra alapozva építs kapcsolatot, inkább ismerd meg!

2011. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 khrisztike ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nálunk is ez a helyzet csak fordítva:) Én vok rák nő, a párom pedig kos :) 9 éve vagyunk együtt, persze nem zökkenőmentes a kapcsolatunk de remekül megvagyunk:9 az a jó, hogy végül is mindig mindent meg tudunk beszélni:) Most már 4 éve igazi család is vagyunk és többet veszekszünk a fiunkkal mint egymással :DDD Szal szerintem simán müködik :)
2011. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 ekeke ***** válasza:
Különböző állatok vagytok, nem is tudtok szaporodni.
2011. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nos, még mindig együtt vagyunk, úgyhogy azt hiszem, ezek után bátran megválaszolhatom a saját kérdésemet: ami minket illet, nálunk összejött a hosszútávú, tartós, komoly kapcsolat. :D
2015. márc. 24. 17:11
 19/22 anonim ***** válasza:
Orulok,de majd 15-20 ev utan is ezt mondd:)latom,meg nincs 4 eve sem,hogy kiirtad a kerdest..
2015. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A kérdés még nincs 4 éves, de mi már 4 és fél éve együtt vagyunk. :) És remélem, még nagyon sokáig együtt is leszünk.
2015. márc. 25. 07:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!