Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő - Rák férfi? Szerintete...

Kos nő - Rák férfi? Szerintetek lehet ebből tartós, komoly, hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés

Alapvetően a két jegy szöges ellentéte egymásnak, ezt tudom, hiszen a Kos tüzes jegy, a Rák pedig víz jegyű, így kioltják egymást. DE! Mindkét fél pont a saját jegyük és az előtte való jegy választónapja után született.


Rák férfi: eléggé az Ikrek jegy határán született, 2 nappal azután, hogy vége volt az Ikreknek, szóval nagyon a két jegy határán van.


Kos nő: szintén nagyon a jegy elején született, pont a Halak utáni 2. nap, akárcsak a Rák férfi, szóval ő is eléggé a határán van a két jegynek. A Kos tűz jegy, tudom jól, de Halak meg ugyebár pont víz jegyű, akárcsak a Rák.


Szerintetek van esély egy hosszútávú kapcsolatra?


2011. jún. 24. 12:01
1 2 3
 21/22 googlegugli válasza:

Kos nő vagyok Rák férjjel. 10 éve vagyunk együtt.

Nem egyszerű. Én folyton megbántom, ő folyton megsértődik.

Túl érzékeny és nőies a Rák férfi, míg én szerinte túl érzéketlen vagyok és durva.

Mindketten nagyon makacsok vagyunk, a konfliktusok abból erednek, hogy néhány dolgokban egyikünk sem enged.


A Rák férfi nem tudja értékelni a Kos nő szenvedélyességét, mert szerinte az nem szenvedély, hanem idegesség. De ezzel nem sokat vesztettél, mert a szenvedélyességet szerintem csak az Oroszlán, a Kos és a Szűz férfiak tudják értékelni, a többi megretten tőle és menekül.


Amiben viszont hasonló a két jegy, hogy nagyon tudnak szeretni, és nagyon ki is tudják mutatni a másik felé.

Talán ez az, ami miatt hosszú távon is együtt maradnak, mert bármit és bármekkora áldozatot is képesek hozni azért, akit szeretnek. Ez nem minden jegyre érvényes.

2017. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az igaz ,h sertodekeny,mint egy no.De az erzeseit nem mindig mutatja ki.Csak ha van kedve....neha olyan mintha egy maszkot hordana olyan rezzenestelen,szenvtelen tud lenni...
2017. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!