Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópod, az aszcenden...

Mi a horoszkópod, az aszcendensed? Szereted a horoszkópod? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Ha lehetne, melyik más csillagjegyet választanád inkább? És miért pont azt?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy, nemed?


(Ha tudsz másféle horoszkópot magadról akkor azt is megírhatod pl a Holdhoroszkópodat stb..)


Köszönöm a válaszokat.


Az enyém Bika, Ikrek aszcendenssel, és Skorpió holdhoroszkóppal.


2011. júl. 20. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Kos csajszi vagyok :) Mérleg aszcendenssel.

Imádom,amilyen vagyok...a lobbanékonyságomat,a makacsságomat,h tűzön-vizen át kitartok a célom mellett és ha belegebedek is elérem azt amit szeretnék.És imádom,h a szex a mindenem :D Néha szívesen lennék oroszlán,mert irigylem a büszkeségüket..


17 vagyok.


Holdhoroszkóp:vizöntő

Naphoroszkóp:kos

Merkúr:Halak

Jupiter,plútó:skorpió

uránusz,szaturnusz:bak háát ennyit tudok

2011. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16 eves lany vagyok :)


Napjegy: oroszlan

Aszcendens: merleg

Holdjegy: merleg


Imadom a jo es rossz tulajdonsagaim egyarant, ha lehetne se valasztanek mas jegyeket :) Nem hiaba szulettem ezek alatt :D

2017. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!