Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Miért kell félni az...

Lányok! Miért kell félni az oroszlán pasiktól? Ki kódolta ezt belétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Oroszlán pasi vagyok. Sokan ha ezt megtudják, jönnek az előítéletekkel és így vagy úgy, de elküldenek, igazán már meg sem akarnak ismerni. Mert h hány oroszlán pasi elbánt már velük és mindegyik egy öntelt és hízelegni kell nekik, stb és én se vagyok jobb. :( Holott ez nem igaz, nem olyan oroszlán vagyok, mint a legtöbbről állítják, mégsem kapok lehetőséget sem, miután megtudják a horoszkópomat.


2011. szept. 19. 08:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

Honnan tudják,hogy mi a horoszkópod?

Nem tudom, te kivel ismerkedsz, de én soha nem tudtam,hogy mi a horoszkópja annak akivel összejövök. A csudasem kérdezgeti az első hetekben,hogy mikor született.

Talán olyanokkal kéne szóbaállni,akik a "IQ60-as horoszkóp a fontos" szint felett állnak. Egy kicsit

2011. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem akarlak elkeseríteni, de életem első szerelme oroszlán pasi volt, és köszi de többet soha. VALÓBAN önteltek, zsarnokok, és birtokolni akarnak. Hát nem.

Lehet, hogy nem mind ilyen, de tudod ha egyszer az ember megtapasztal ilyet, már nem kér belőle. (legalábbis én nem ) Szóval kerülöm őket...:(

2011. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Hát pl megkérdezi mikor van a szülinapom. :(

2011. szept. 19. 08:32
 4/23 A kérdező kommentje:
Az olyan lányt pedig csak sajnálni tudom, aki egy rossz tapasztalat miatt minden többi elől elzárkózik, ergo általánosít!
2011. szept. 19. 08:33
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell sajnálat... vannak más típusúak
2011. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig horoszkóp alapján választani társat elég nagy butaság.

Legtöbbször nem is illik az illetőre a horoszkópja.Itt vagyok én is pL: iker vagyok,és nagyon sok nem is passzol amit az ikrekre írnak.

A férjem oroszlán volt,bár sosem érdekelt a horoszkópja,és nem azért váltunk el,mert ő oroszlán.Nem működött a házasságunk..ennyi.Pedig a horoszkóp szerint tökéletes kapcsolatnak kellett volna lennie..A második férjem mérleg..Messze nem mérleg tulajdonságokkal rendelkezik..

Nem szabad csak a horoszkóp által párt választanunk..

2011. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Áá, azt én is utálom, mikor megtudják a horoszkópomat és egyből csikorgatják a fogukat, hogy hűűűha, az milyen durva :D Én amúgy skorpió vagyok, és ritka brutális dolgokat írnak rólam egyes oldalak, de az emberek ezt konkrétan isszák, mert némelyek imádnak sopánkodni, megdöbbenni. Anyukám oroszlán és vele is ugyanez a helyzet. "Hány oroszlán pasi elbánt már velük" - általánosítás, nagyon buta felfogásra vall. A csillagjegy éppen annyit nyom a latban mint a hajszín, szemszín, magasság, vagy csontozat. Egyik miatt sem kellene elítélni valakit.
2011. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én kedvelem az oroszlánokat.

Szerintem jófejek, nyitottak, nagylelkűek, jóindulatúak.

Szeretik fényezni magukat, de nem bántóan teszik.

Én Kossal nem kezdenék többet.

A legtuskóbb jegy.

2011. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Mert a világon élő minden oroszlán csillagjegyű férfi pontosan ugyanolyan. Nagyjából 250 millióan vannak és mind arrogáns.
2011. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Helló, én oroszlán csaj vagyok, és az első pasim egy oroszlán srác volt.


Őszintén szólva vele rengeteg probléma volt, ami elsősorban nem a horoszkópból fakadt, de arra visszavezethető, hogy tulajdonságai szerint az önfejűségét és önzőségét adta.

De az hogy nem képes másokat tisztelni, és nem képes tanulni az elkövetett hibákból, és állandóan meg van sértődve az egész világra, egyéni sajátosság.


Én igazából senkit nem zárok ki az életemből ilyesmi miatt, mert nincs édesebb annál, mint ha megismerünk valakit és a személyiségébe szeretünk bele. Ehhez viszont esélyt kell adni az ismerkedésre.


Van egy másik oroszlán srác is az ismerősi körömben, vele nagyon jó barátok vagyunk, és az exem és közte a különbség ég és föld: ez a srác rendkívül sportos, művelt és megbízható, szóval a háttér, ahonnan származik függetlenül a horoszkóptól, meghatározó.


A jelenlegi párom meg egy olyan csillagjegy szülötte, akivel valószínűleg nagyon gyűlölnünk kellene egymást, ennek ellenére a legnagyobb boldogságban élünk együtt, veszekedések nélkül :)


Én azt javaslom, hogy hagyd a francba az ilyen csajokat, valószínűleg úgysem jönnétek ki, mert mindig azt lesnék, hogy nem vagy -e épp birtokló vagy önző ( ami ha az átlagnál nem lenne erősebb, szerintük akkor is extrém lenne)

keress olyan csajokat, akik téged akarnak megismerni, és nem a csillagjegyed :)

2011. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!