Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Miért kell félni az...

Lányok! Miért kell félni az oroszlán pasiktól? Ki kódolta ezt belétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Oroszlán pasi vagyok. Sokan ha ezt megtudják, jönnek az előítéletekkel és így vagy úgy, de elküldenek, igazán már meg sem akarnak ismerni. Mert h hány oroszlán pasi elbánt már velük és mindegyik egy öntelt és hízelegni kell nekik, stb és én se vagyok jobb. :( Holott ez nem igaz, nem olyan oroszlán vagyok, mint a legtöbbről állítják, mégsem kapok lehetőséget sem, miután megtudják a horoszkópomat.


2011. szept. 19. 08:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
az en baratom , pontosan volt baratom is oroszlan. En nem szeretek altalanositani, de o tenyleg agressziv, arrogans, bekepzelt stb folytathatnam a mondatot..Megcsalt es meg neki allt feljebb, zsarnokoskodo, feltekeny, csak akkor all melletted ha neki az kenyelmes, egyebkent bajban hagy. Nagyon rossz tapasztalatom van vele. Mar reg szakitottunk de megis egyik nap felhivott es ordibalt velem, lekezeloen banik velem. Nagyon zsarnok, feltekeny, uralkodo tipus, es jaj annak aki a noje lesz. Visoznt baratnak nagyon orulnek neki, a volt baratomat is szivesen elfogadnam mint baratot de nem mint part. Baratkent vicces, szorakoztato, kedves, neha impulziv. De parkapcsolatban valami borzaszto. Es ha o lenne a vilag egyetlen pasija akkor se kellene, mert mikor meghodit egy not, rogton targykent kezeli (materialista egyebkent, es a nok nem materialok szerintem). Ha valami nem ugy van ahogy o akarja akkor kiakad. Bar a par ev alatt sikerult valamilyen szinten valtoznia mellettem, tanult egy kis turelmet, de amikor turelmes akkor is erezni rajta hogy ideges. Szeret ordibalni, felemelni a hangjat. Barati korben viszont jofej. Nekem nem kellene soha tobbe oroszlan pasi, de szivesen baratkozok veluk. ES nem szeretek altalanositani, de sajnos ez igaz. Eddig mindegyik ilyen volt. Meg szerintem fugg a masik jegyetol is, en pl nagyon erzekeny vagyok.
2011. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én azért kerülöm el az oroszlánokat, mert anyám is az és ha valami baja van, egyből a plafonon kezdi, ordít, mint a sakál. Egyébként, ha nem akarod, hogy hátrány érjen emiatt, ne mondd el egyből, vagy keress valakit, aki nem horoszkóp hívő. Párom anyukája mikor megtudta, hogy kos vagyok, ki volt akadva, hogy nem leszünk jóban, mert az elődöm is kos volt. Nem így lett. 26N
2011. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani, de életem legrosszabb kapcsolata az bizony oroszlánnal volt. Teljesen kiidegelt, a falat kapartam tőle. 1,5 éven keresztül se veled se nélküledet játszottunk. És igen: érzékeny, de agresszív, és idegesítő, h állandóan a középpontban akart lenni!

20/L

2012. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!