Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Miért kell félni az...

Lányok! Miért kell félni az oroszlán pasiktól? Ki kódolta ezt belétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Oroszlán pasi vagyok. Sokan ha ezt megtudják, jönnek az előítéletekkel és így vagy úgy, de elküldenek, igazán már meg sem akarnak ismerni. Mert h hány oroszlán pasi elbánt már velük és mindegyik egy öntelt és hízelegni kell nekik, stb és én se vagyok jobb. :( Holott ez nem igaz, nem olyan oroszlán vagyok, mint a legtöbbről állítják, mégsem kapok lehetőséget sem, miután megtudják a horoszkópomat.


2011. szept. 19. 08:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenesetre sajnálom, hogy idáig süllyesztették egyes babonás emberek az asztrológiát. Az asztrológiának semmi köze ehhez a hülyeséghez. Az embereket nem lehet 12 csoportra osztani, amiken belül mindenki egyforma. A világon nem csak tizenkétféle ember van.

Az asztrológia ennél sokkal bonyolultabb, összetettebb rendszer.... volt valamikor.

2011. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem csillagjegy alapján döntök, de ismerek egy oroszlán srácot, akire nagyon ráillik a jellemzés...

Vele mondjuk még barátilag se tudtam jól kijönni, elég önző, nehéz természete volt.

Ez persze nem jelenti azt, hogy minden oroszlán srác egyforma. Legalábbis, jó volna, ha nem úgy lenne.... :P

2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy mit ér el a média egy két kis nyáladzó tiniknek írt divatújsággal. Már az idősebbek is átvették, és mindenki "ÚÚ MI A HOROSZKÓPOM MIT MOND VAJON TÖKRE IGAZA VAN MINDIG, NEMDEBÁR?" Hát remélem elrohad egyszer ez a divatszokásdi, elég keményen.
2011. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"Én mindenesetre sajnálom, hogy idáig süllyesztették egyes babonás emberek az asztrológiát. Az asztrológiának semmi köze ehhez a hülyeséghez. Az embereket nem lehet 12 csoportra osztani, amiken belül mindenki egyforma. A világon nem csak tizenkétféle ember van."


A szívemből szóltál! :)

2011. szept. 19. 20:58
 15/23 anonim ***** válasza:
Ahogy az enyémből is.
2011. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 izidorkata ***** válasza:

Ismerek egy oroszlán srácot aki homokos, de ez engem nem zavar mert jó humorú, és nagyon megbízható haver.

Mondjuk rá híú: szereti a márkás cucokoat, de szerintem ez egyáltalán nem rossz.

2011. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

egyszer volt rémálmom az oroszlánokkal.. majdnem felfaltak..

amúgy, ha te egy oroszlán, hogy-hogy tudsz írni? O_O

(futááás innen)

2011. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én is tudok írni, mégse futok el.
2011. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

úgy értettem, hogy én futok, mert itt egy oroszlán... viccnek szántam :)

amúgy, nem a csillagjegy a lényeg, hanem a személyiségtípus. pl. apukám oroszlán és tök jófej meg minden.. azt hiszem szangvinikus.

2011. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 izidorkata ***** válasza:

az hogy ki melyik hónapba született, majdenem a legkevépsbé fontos adatok közé tartozik,

lehet valaki mondjuk rá a kengurú jegyében születve

inteligens, megbízható, önzetlen, és pl. jó technikai érzékkel megáldott, és kicsit exibicionista, és mondjuk rá a vele egy időbe, ugyanabba a kórházba született gyermekből egy kevésbé inteligens, nem túl gyakorlatias, művészetek iránt érdeklődő, szeszélyes és önző totyesz aki versek közöl, regényeket ír, és csintalan haverjai vannak. Akkor most a kettő közül melyik viseli magán a kengúrú jegy jellegzeteségeit, ha mind a kettő axendense is ugyanaz(skorpijó)

2011. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!