Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz emberekre igaz, hogy...

A szűz emberekre igaz, hogy nagyon makacsok?

Figyelt kérdés
Van három szűz ismerősöm, és min a hárman olyan makacsok mint a rosseb. Fejükbe vesznek valamit és onnantól mondhat nekik bárki bármit akkor is azt csinálják.
2011. okt. 2. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább úgy jellemezném őket, hogy nincs bennük semmi temperamentum, olyanok mintha nem éreznének semmit. Az érzelmeiket nem fejezik ki és fenemód kényelmesek, nem szívesen mozdulnak ki.
2011. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hmm én is szűz jegyben születtem, a makacsság rám is igaz.Lehet benne valami...
2011. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Makacsnak makacs vagyok, de ha fejembe veszek valamit és van alapos indok arra, hogy hülyeség, akkor nem makacskodom tovább.

Továbbá az sem igaz, hogy nem fejezem ki az érzéseimet és, hogy fenemódon kényelmes lennék, ezáltal nem szeretek kimozdulni.


Imádok a szabadban lenni, sétálni, pihenni, fűben fetrengeni, etc...


Üdv. egy szűz jegyű anyuka :)

2011. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

És mi köze egy pár több tíz és százezer fényévre lebegő gázgolyónak ahhoz, hogy kinek milyen a természete? :)


Ha meg a testi "állapotra" gondolsz, azt is kétlem, hogy bármit befolyásolna, bár a mai társadalmi állapot miatt lehetséges.

2011. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen makacsságról van szó. Én is szűz vagyok, és mielőtt kitalálom, hogy valami hogy jó, mérlegelem a lehetőségeket, így észérvek alapján döntök valami mellett. Most ha erre valaki zt mondja, hogy nem így jó, hanem úgy, és nem támasztja alá megfelelő érvekkel, akkor nem fogok neki igazat adni. Ezt lehet makacsságnak értelmezni, de valójában nem az.
2011. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rettenetesen önhittek a szüzek.Csak az a lehetséges, amit ők jónak és ésszerűnek látnak, tanácsot mástól nem fogadnak el, mert "nehogy már pont ő tanítson engem"...Gyakran ráfáznak az önfejűségükre, de jellemző rájuk, hogy a saját hibájukból sem tanulnak, sőt, nekik nem is lehet hibájuk, gondolják ők.

Ismerek néhány szűz jegyűt, sajnos jó tulajdonságaik ellenére is elég nehéz emberek.

2011. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Exem szűz volt, az összes szüzekre jellemző tulajdonsága megvolt: nem szeretett sokat dumálni, kicsit magának való volt, inkább otthon szeretett lenni, nem volt oda a nagy társaságért meg a nyüzsiért, nem szeretett lelkizni, utált mindent, ami nem logikus és nem átlátható. Ami kifejezetten rossz tulajdonsága volt a dolgok halogatása, lustaság és nem volt egy egyenes jellem. Nekem ez volt a legnyomasztóbb mert én ami a szívemen a számon típus vagyok, utálom, ha szőnyeg alá vannak söpörve a dolgok. Jó tulajdonsága a türelem és hogy alkalmazkodó.
2011. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó írt, az rám is igaz.

Csak én Bak vagyok. :)

2011. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen nekem is vannak szűz ismerőseim szinte mindegyikre

igaz,hogy nagyon makacsok,kivéve ha szerelmesek akkor ez valahogy elszáll!!

2011. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 12:47


Amit te írtál pontosan rá illik a szűz emberekre.(azaz nem vesztették el a szüzességüket.)

2011. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!