Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet meghódítani egy...

Hogyan lehet meghódítani egy Bak csillagjegyű lányt?

Figyelt kérdés
Én Bika jegyben születtem és az internetes párhoroszkóp alapján ez igencsak kedvező, de valóban így van?
2011. nov. 30. 22:48
 1/4 anonim válasza:

Van jó kocsid?

Szép, nagy házad?

Van sok pénzed?

Jóképű vagy?


Ha ezekre igen a válasz, akkor nem számít a csillagjegy.

2011. dec. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a bak nőknek az egzisztencia és biztos családi háttér megléte nagyon imponáló, erős földjegy lévén a dolgok anyagi része igencsak fontos nekik. Emellett a céltudatosság biztos jövőkép karrier képe is imponáló nekik. Legfontosabb hogy érezze, hogy veled hosszútávra lehet tervezni és hogy te is hosszútávra tervezel, a bakoknál a laza kapcsolat, vagy csak úgy elvagyunk nem létező fogalom. +szeretik a "hagyományos udvarlást", légy gáláns előzékeny, bókolj, vidd el vacsizni, vegyél szépen rózsát.
2011. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

A bak nők szeretik, ha a barnajahú férfiak este 8 körül a szemükbe mondja, hogy "annyira édes vagy". Vigyázz, ne mondd nagyon elhamarkodottan, mert a mars energiái rá nagyon nagy hatással vannak.


Persze ha pasi létedre hiszel a horoszkópban, akkor esélytelen vagy.Eddig csak nejlonszatyros-piacicipős nők, nyugdíjasok és tinilányok hittek benne, de látom ez a trend kezd bővülni.

2011. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én bak vagyok, engem sehogy, vagy tetszik nekem vki hódítás nélkül, vagy nem. kérdezz rá a csajnál ink
2012. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!