Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Oroszlan ferfi bosszuallo?

Az Oroszlan ferfi bosszuallo?

Figyelt kérdés

Ismertek oroszlan ferfiakat? Milyen tapasztalataitok vannak vele? Milyenek mikor szakitanak?

Engem kicsinalt, pedig az o hibaja volt, de nem ismeri be !


2011. dec. 28. 09:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

utolso: nyerni akar "barmi" aron???

van lelkiismerete vagy tenyleg csak igy leigaz masokat azert hogy nyerjen?

2011. dec. 28. 11:13
 12/27 anonim ***** válasza:
Van lelkiismerete, csak túl büszke veszíteni.
2011. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2011. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Oroszlán vagyok! Rám teljesen jellemző, hogy büszke vagyok veszíteni. :) Bosszúálló nem vagyok, csak ha valaki valami olyat tett, azt megjegyzem rendesen. Nem szeretem, ha valaki megsért, arra nagyon berágok!

De ez amúgy nem horoszkóp függvénye teljesen szerintem sem, bár az oroszlánról alapban leírt dolgok 80% igaz rám!

2011. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

énis oroszlán vagyok és inkább úgy mondanám, hogy erős "igazságérzetünk" van (nem biztos hogy helyes, de erős), és ha valaki szerintem rossz ember, akkor ha 10 év múlva találkozunk akkor se fogom elfelejteni ezt. Ha bosszúra nyílik alkalom így 10 év múlva esetleg akkor hajrá >:)


mondjuk így szerelemben nem hangzik nekem túl jól, nem hiszem hogy szívesen állnék "bosszút" exbarátnőn, bármit jelentsen ez.

2011. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem is hogy bosszut all, hanem szakitottam vele es nem fogadja el, es idegileg kicsinal. Azert szakitottam mert tobb novel megcsalt, es ezzel nagyon megbantott, persze mindig neki van igaza es meg serteget is.
2011. dec. 28. 12:44
 17/27 anonim ***** válasza:
ugyanolyat mint amilyet te ismersz
2011. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%

Az oroszlánokat "Jánosnak" és "Andrásnak" hívják, barna hajúak de nem bosszúállóak, inkább kompromisszumképesek és csirkepaprikással ki lehet őket engesztelni. Minden oroszlán bosszúállás előtt rágyújt egy kék multifilter cigire és iszik a buszmegállóhoz legközelebbi kocsmában két pofa fröccsöt. Ez tudományosan bizonyított tény.

Az meg sem fordult az fejedben, hogy esetleg azért tette, mert dühös rád? Lehet könnyű dolog a hülyék által legegyszerűbben felfogható módon -asztrológiával- értelmezni a viselkedést.


Szerintem midnenképp meséld el az összes ismerősödnek, hogy az oroszlánok milyenek, hívd fel a telejósdát és menk el egy varázslóhoz, aki leveszi a kötést.

2011. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

...Hova tart a világ...

Amikor még én voltam ennyi idős mint a kérdező, körülöttem senkinek meg sem fordult a fejében ez a sok baromság...


(29F)

2011. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
én csak azt nem értem hogy akinek köze nincs az asztrológiához az miért osztja itt az észt? a legutolsó könyv amit ezek az emberek elolvastak az a kincskereső kisködmön, semmit nem tudnak a világról de már valahol hallották hogy e=m*c^2 meg van egy érintőképernyős telefonjuk és azt hiszik hogy ők az modern ember mintapéldányai, az objektív világszemlélet csúcsa.
2011. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!