Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Oroszlan ferfi bosszuallo?

Az Oroszlan ferfi bosszuallo?

Figyelt kérdés

Ismertek oroszlan ferfiakat? Milyen tapasztalataitok vannak vele? Milyenek mikor szakitanak?

Engem kicsinalt, pedig az o hibaja volt, de nem ismeri be !


2011. dec. 28. 09:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Inkább kincskereső kisködmön, mint "jupiter energiáinak fókuszálása az álláskeresésnél", vagy

"A szűz jegyű nőkre az univerzumból érkező energiák hatása egy ikrek férfi számára", esetleg

"Miylen szakmát válasszon egy halak aszcendensű ember".


...És nincs okostelefonom, de képes vagyok az önrendelkezésre és különbséget tudok tenni hülyeség és érdekesség között. Minden másra ott a telejósda.

2011. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy te milyen jegyben születtél, mivel az oroszlán tűz jegyben született nem mindegyik jegyhez kompatibilis,


mivel mással is megcsalt, lehet benned nem találta meg azt amit keresett...


vigyázz, hogyan szakitasz egy férfival, mivel a mostani világban bosszúvágyból képesek öli, ha egy nő csak úgy eldobja őket...az nem számit hogy ők mit tesznek...sajnos a mai kriminológia több szerelemféltésből elkövetett bünesetet tartalmaz...legyen mindenki körültekintő hogyan fejezi be a kapcsolatát !!!

2011. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

hat mi nagyon durvan fejeztuk be! viz jegy vagyok, o meg tuz, ertheto!

ket ellentet, remelem megszabadulok tole!

2011. dec. 28. 16:52
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem az ismim oroszlán férfi..és alátámasztom hogy nagyon nagy szive van, segitőkész...és nagyon intelligens törekvő jegy at oroszlán szerintem...bár ismerősömnek rák az aszcendense emiatt lehet empatikus jobban.
2011. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Inkább az oroszlánnők bosszúállóak. Gőgösek, beképzeltek.

Az oroszlán férfiakról csak azt tudom, hogy eleinte nehéz velük szóba elegyedni, tehát nem tűnnek barátságosnak, nem sugároznak jó érzést.

2012. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azta... Nem is tudtam, hogy a csillagjegyekről szóló cikkek olvasgatásával ilyen jó embersimerővé válhatnék. Egy Mérleg jegyű nővel a második találkozásnál mondottak mit jelentenek?
2012. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki bosszúálló és ki nem, nem csillagjegytől függ. Valószínű, vannak dolgok, amik megegyeznek a személyben és a horoszkópban írottakkal. Ugye néha beletrafálnak a horoszkópírók pár dologba. Ha összehasonlítanál 2 horoszkópot, nem ugyanazok a dolgok lennének bennük, holott, meg kéne egyezniük.
2012. jan. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!