Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi! Milyen vele?

Halak férfi! Milyen vele?

Figyelt kérdés
Esetleg ha Te magad vagy az írd le megkérlek mennyire igazak rád a horoszkópód jellemzői, vagy a saját fő tulajdonságaidat, horoszkóp nélkűl
2012. jan. 7. 14:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
nekem a párom és apám halak. kibírhatatlanok, apám teszefosza, a párom meg mindig megmondja a tutit. a helyedben messzire elkerülném.
2012. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%

Már megint az az idióta horoszkóp, de hát elvileg halak vagyok szóval leírom milyen vagyok: álmodozó, folyton egy álomvilágban élek, ha tehetném a nap 24 óráját fantáziálással tölteném. Sokszor kiírom magamból ha megfogalmazódik bennem egy sztori, antiszociális vagyok, nem vágyom és nincs is szükségem más emberek közelségére. Nem tetszik az életfelfogásuk és a gondolkodásmódjuk. Nem értek egy vallási és politikai nézettel sem.

Ugyanakkor az egyik közelebbi ismerősöm szintén halak: ő mogorva, pesszimista/realista. Másik szabályai szerint él, anyuci pici fia és ezen nem is tud túllépni. 1 perc beszélgetés után legszívesebben fejbeb*sznád. De hát annyira nem is különbözünk...

2012. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
*egyet
2012. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
100%
én ugyan lány vagyok de a 14:22 mintha csak az ikretestvérem lenne
2012. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A másodiknak: nem tudom mennyire hiszel benne, de a horoszkópód teljesen megegyezik az első felével, szóval van benne igazság, ha nem is nagy minden személynél. És köszi a részletes bemutatást, és a többieknek is. még jöhetnek
2012. jan. 7. 14:40
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

én két halakkal voltam, borzalmas...pedig elvileg passzolunk (én szűz). egyik iszonyat féltékeny, minden hülyeségen megsértődik, azon is, ha neked más a véleményed, meg akar szabni mindent, elvileg beleegyezik a kompromisszumba, de aztán megsértődik, hogy nem teljesen az ő akarata szerint van, hisztis.

a másik szintén totál bizonytalan volt magában, de nála ez nem jött le elsőre, csak jobb megismerés után, folyamatosan azzal foglalkozik, hogy ki mit szól, saját élete nincs, minden tevékenységét, (és hogy neked hogy kell csinálni) azzal magyarázza, hogy mert X.Y is úgy csinálja, saját élete nincs is.

2012. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Halak nö vagyok, nekem a Halak ferfival (2) kapcsolatom olyan volt, mintha egy növel lennek. Egyetlen mas jeggyel nem ereztem ezt!

Semmi hatarozottsag, semmi energia, az iranyitast atengedik, az agyban es mindenhol. Tulerzekenyseg.

Talan annak jo, aki nagyon "ego-en" ember... Hoppa!!! Most gondoltam utana: hiszen az aposom is Halak! :))

Ö is mindenben az anyosomat lesi, szolgalja, amugy jol megvannak, összeillenek. Segiti öt, mindent megtesz neki. Viccesnek mutatja magat, de inkabb faviccek szerintem. Aposkent pofatlan beszolasai vannak, nem akarja elengedni a fiat, sztem emiatt, na ebböl latszik az erzekenysege.

A Halak jegyre azt mondjak, sokat megelt, es ujra kepes talpraallni - ez ra is igaz, bar sztem nem a sajat eletet eli. Az egyik volt Halak partneremnek is gyerekkoraban meghalt az apja.

Ez az ujra talpraallas valami belsö eröböl fakad, minden erzekenyseg ellenere, ez minden halak simerösömben megvan. Mondjuk, akinek mint ferfi, bejön, sztem egy fontos szempont.

2012. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
És mennyire dominál az a tulajdonság, hogy enged mások csábításának, vagy ahogy megszerez valakit más után néz?
2012. jan. 7. 19:28
 9/34 anonim ***** válasza:
szerintem túlságosan is ragaszkodó
2012. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Az "enyeim" hüseges tipusuak. Mindenhol en leptem, ebben is atengedtek az iranyitast. :)

Aposom tuti anyosommal marad, amig elnek.

A horoszkopok ugy irjak, hogy amikor igazan megszereti a partneret (megbizik benne...stb), akkor hüseges mindhalalig. Viszont "negativ konstellacioban", tehat ha valaki sokat csalodik es utana mar igazabol nem szerelemböl keres partnert, akkor eleve nem akar lehorgonyozni melle, eleve nem müködik ez.

2012. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!