Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi! Milyen vele?

Halak férfi! Milyen vele?

Figyelt kérdés
Esetleg ha Te magad vagy az írd le megkérlek mennyire igazak rád a horoszkópód jellemzői, vagy a saját fő tulajdonságaidat, horoszkóp nélkűl
2012. jan. 7. 14:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezö! En mar mindent leirtam. Neked mik a tapasztalataid?
2012. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nagytatám Halak , ő elég határozott, naiv, de meleg szívű egyéníség. Benne nem láttam Halak általános jellemzőit, amit Ti leírtatok, ezeket ezuttal köszönöm szépen, ám abban a férfiban, akire gondoltam a kérdés feltevésekor, abszolút, főleg ez az ábrándozós, mesevilágban élő, érzelmes, konzervatív, bizonytalan jellemzőket.
2012. febr. 15. 20:31
 23/34 anonim válasza:
100%
Az egyik exem volt Halak csillagjegyű, de az agyamra ment azzal, hogy olyan volt mint a víz, mindig csak idomulni akart hozzám, én Kos vagyok, erős jellem. Ez a túlzott idomulás nekem nagyon zavaró volt.
2012. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
mindenki írja,hogy a halak sértődő.hát én pont az ellenkezőjét tapasztalom.barátnőm halak (én bika vagyok) és mikor mondok valami bántót(nem viccből) akkor inkább rám hagyja a dolgot és nem vág vissza.elvonul,majd mintha mi sem történt volna.de nem sértődik meg.egyébként én úgy vettem észre,hogy a halak személyiség eléggé csendes,visszahúzódó,nem szeret a középpontban lenni,amit a fejébe vesz véghezviszi,nagyon kreatív,(barátnőm zongorázik gyerekkora óta és szépen rajzol)okosabb nálam,ebből arra következtetek,hogy eléggé műveltek és szeretnek tanulni,nagyon toleráns és segítőkész,eléggé lusta és élvhajhász,szexfüggő,bár inkább szerelemfüggő,szétszort és irányításra szorul,eléggé depreszív és nem mutatja ki az érzéseit,kicsit nemtörődöm,és soksor túl őszinte.kb ennyi
2012. máj. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
ja csak most olvasom,hogy halak férfi... mondjuk nagyon nem különbözhet a nőtől,bár nem értek az ezotériához. előző voltam.
2012. máj. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nagyon sokban pontos a leírásod az ezohoz képest,úgyh megegyezik. köszi :)
2012. máj. 8. 19:10
 27/34 anonim ***** válasza:
Háát engem szarba hagyott a "drága", de keményen.Én suliba, neki munkája feketén, a házba úgy maradhattunk a gyerekkel, ha én fizettem az általa felvett hiteleket.Nem vállalt soha semmiért a felelősséget,az általa elb..ott munkákért sem, de a nagy semmi csinálásban, ha vki, pl én akartam vmerre jutni előrébb,akkor megazminekmár???? Mindenkire irigy, aki jut vmire, mindegy ha a belét kidolgozza, azt nem veszi észre, ő a "körülmények áldozata".Csak akkor állj vele össze, ha tudod minden lépését koordinálni úgy, hogy persze ne vegye észre, felelősség ne legyen rajta, mert azt sem bírja,de nehogy megbántsd, mert lelke van!SOHA NEM HALLOTTAM TŐLE AZT A MONDATOT, HOGY IGEN EZT ÉÉÉÉÉN TOLTAM EL,EZ AZ ÉN HIBÁM!
2012. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
na igen, az én Halakom is, az egyik ex. féltékeny volt, hisztis, szórta a pénzt, pedig nem sokat kerestünk, önállótlan. ja, és fontosabb volt neki, hogy sör meg cigi legyen otthon, minthogy kifizessük az albérletet, meg a rezsit. két év után meguntam, elhagytam. akkor biztos azért, mert én már gazdag vagyok (kijöttem Angliába dolgozni), valamint biztos van más. a féltékenységének, pénzszórásának, hisztijeinek semmi, de semmi köze nem volt hozzá, á, ő nem hibás. szerintem azóta is azt terjeszti, hogy azért hagytam el, mert találtam mást (az új kb. három év múlva jött), meg mert túl csórónak találtam...
2012. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A halakkal senki ne kezdjek kapcsolatot! Előre mondom. Ők csak maguknak élnek örökké. És egyedül halnak meg!
2013. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
R.hadjnak meg. Mivel én is halak vagyok. Átok ez!
2013. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!