Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi! Milyen vele?

Halak férfi! Milyen vele?

Figyelt kérdés
Esetleg ha Te magad vagy az írd le megkérlek mennyire igazak rád a horoszkópód jellemzői, vagy a saját fő tulajdonságaidat, horoszkóp nélkűl
2012. jan. 7. 14:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy régi kérdés,de írnék azért sok-sok pozitívumot is. Az én barátom is halak. Már 4 éve vagyunk együtt, és azt mondhatom, hogy nagyjából sikerült kiismernem, bár nem könnyű, mert nagyon bonyolult lélek. Tényleg határozatlanok, de egy kis biztatással csodákat lehet művelni velük. Én speciel nagyon sok szeretet kapok tőle, rendkívül odaadó, kedves, és megértő. Kicsit lányos a lelke, de talán azt mondhatom, hogy így könnyebb vele, mert magamból kiindulva tudom, hogy mire hogyan reagálna, szóval konfliktusunk nem igen adódik. Bármiben benne van, ami szintén jó tulajdonság. Gondoskodó, és néha anyáskodó, de kinek nem esik jól egy kis törődés. Egyszóval mindenkiben van hiba, de kellő kitartással és odaadással bárkivel össze lehet csiszoldóni, csak adni kell neki egy esélyt. :)
2016. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nővérem halak, illetve ismerek egx ferfit is halak jegyben...

Halak nőről, nagyon, de nagyon erzekeny mar tulsagosan is nekem( beszolnak neki es elsirja magat), sertodos, mindig mindenen lamental, viszont nagyon ragaszkodo..

A halak ferfi ismerosom mar masabb tema, o nala is szinten jatszik ez a hatarozatlansag, mindig idiota noket fog ki maga melle akiket a penzevel iranyit viszont ot meg a nok tudat alatt valtoztatjak kedvukre.Nok ereje :). O nala pont igaz, hogy nem all meg sokaig egy partnernel a kapcsolatban, egy-ket ev kapcsolat utan mar masfele evickel a noje mellett... Eleg erzekeny, bujos ember, aki magat kemenynek mutatja de igazabol ez a sinfalak mogott maskepp van :-)

2017. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Egy halak ismerősöm van sajnos, az is elég....bocsi h ezt mondom de, legszívesebben agyonverném mert olyan szinten idegesít a hisztijével és vádaskodásával hogy az valami hihetetlen. Meg irritáló ember számomra mert nyomul, nem hagy békén és szerelmes belém. Ja és én mérleg vagyok
2018. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Két halakkal sikeredett hozott össze az élet és nem tudok szabadulni tőlük :)

Az egyik a volt férjem február 25-én született, 74 ben, a másik a barátnőm, aki 75-ös és szintén február 25-én született :)

A volt férjemmel tizenévig voltunk együtt, egészen addig szte jó volt a házasságunk, ameddig a segge alá tettem ami kellett neki, a vállalkozásában mindent megcsináltam, a hülyeségeit kijavítottam, helyrehoztam.

A barátnőmmel 2 sulit jártunk ki felnőttként úgy havonta öntöttem bele a lelket, amikor nekiállt hisztizni, h ő most abbahagyja.Egyszer hagytam rá, hogy jó, akkor hagyd abba, meg is sértődött rajta. Azt mondta, h elvárja, h húzzam magammal.

A volt férjem kitalálta, h elválik, de persze ez csak egy ötlet volt részéről, de én komolyan vettem.Persze nekem kellett mindnet intéznem.A válás okaként azt jelölte meg, h én mindnet elérek, amit akarok.

A bíró úgy röhögött, h ráborult az asztalra.Azt mondta, h éretlen az emberi kapcsolatokra.

2018. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!