Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen az akinek oroszlán a...

Milyen az akinek oroszlán a horoszkópja és halak az aszcendense?

Figyelt kérdés
Milyen lehet egy ilyen ember? Írjatok
2012. jan. 9. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
homoszexuális
2012. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értelmes emberek írjanak
2012. jan. 9. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Két keze és két lába van, két füle közt ott a feje ... mégis milyen lenne? Olyan mint a többi ember, illetve mégsem olyan, mert az nagyon unalmas volna. Ismerd meg, és megtudod milyen, viszont ne vonj le következtetést, hogy az összes oroszlán/halak ember ilyen, mert nem. Akár még homoszexuális is lehet.
2012. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek oroszlán a csillagjegye, az azt jelenti, hogy belső tulajdonságait tekintve oroszlán. Az aszcendens a külvilág felé való megnyilvánulást jelenti, vagyis a másokkal való viszonya, viselkedése a halakra passzol, és a lelkivilága oroszlán. Jellemzéseket olvass a neten.

Elég ellentétes, mert az oroszlán tüzes, a halak pedig vizes jegy, így a jellem is elég ellentétes, mivel e kettő oltja egymást. Remélem hasznát veszed

2012. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én pont fordítva olvastam, na mindegy, majd csak kiderült mi az igazság.
2012. jan. 10. 14:32
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval elég sok mindent mondanak, olyan írjon akinek ez a párosítás van és írja le milyen, mármint magáról. Köszi!
2012. jan. 10. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:

11:07-nek van igaza. Én ugyan halak horoszkópú, és oroszlán aszcendensű vagyok, de valóban, másokkal, ismeretlenekkel az oroszlán típus dominál, de "befelé" pedig inkább a halak.

Egyébként: [link]

2012. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!