Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő vagyok, nem őrült....

Vízöntő vagyok, nem őrült. Miért néznek rám furcsán az emberek?

Figyelt kérdés
Nem kevésben különbözöm az átlagtól, ez igaz. De érvekkel is alá tudom támasztani, hogy miért az az álláspontom vagy nézetem, ami... ami nekem evidens, az másnak szinte érthetetlen, felfoghatatlan. Az élet mégis engem igazol, de mire kiderül, hogy nekem volt igazam, évek telnek el....úgy, hogy közben ismerőseim nem hallgattak rám és emiatt hátrányt szenvedtek. Miért nem adnak a szavamra????
2012. febr. 14. 15:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt mert az emberek nem akarnak éhendögleni, másrészt nem csak az a megoldás létezik amit te találsz ki harmadrészt meg az ember előbb minden hülyeséget megpróbál és csak utoljára teszi meg azt ami szükséges.....
2012. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

olvasd el ezt és ki fog rázni a hideg :)

[link]

nagyon igaz :)

2012. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Szerintem pont úgy fognak "éhen dögleni", ha a sorsukat nem veszik saját kezükbe, nézik a népbutító tévét és veszik a sok hosszú távon gyilkos, cukorbetegséget, depressziót, rákot és miegymást okozó termékeket, ráadásul úgy, hogy szentül meg vannak arról győződve, hogy jó amit tesznek, hisz a reklámban azt mondják, egészséges... :)

Ez az egész egy óriási manipuláció... aminek az áll a hátterében, hogy légy fogyasztó (végy meg mindent, amit rád akarnak sózni), attól beteg leszel, így bejöhet a képbe a "gyógykezelés", ami persze megint súlyos pénzekbe kerül, és, miután már elég beteg és kifosztott lettél, halj is meg mielőbb, lehetőleg még aktív korodban... hogy nyugdíjat ne kelljen fizetni neked...


Valaki kérdezte, hogy miért nem vagyok önellátó? Passzív házban élek, napenergiát, szélkereket használok, csak általam tartott háztájit és és kertemben termesztett növényeket eszem. Köszönöm, jól vagyok.


Pont ezt az életmódot vetik meg sokan.Emiatt néznek őrültnek. Pedig ez a jövő...


Majd meglátjátok...

2012. febr. 14. 17:07
 14/31 anonim ***** válasza:
73%
Üdvözöllek a vízöntők táborába... én is ilyen vagyok...
2012. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%
jó vásárolj magadnak három és fél hektár földet tudós bácsik szerint ennyi kell egy átlag magyar állompolgár eltartásához ott öntheted a vizet egész nap ezen termelj magadnak mindent igy megmutathatod hogy van létjogosultsága az elképzeléseidnek
2012. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Hát.... akkor azok a tudós bácsik nem nagyon ismerik a lehetőségeinket... de látjátok, ez a gondom... furának tartanak. Valahogy mindig ellenállást váltok ki az emberekből... vagy épp kiröhögnek, hogy ébredjek fel. Példát kértetek, felsoroltam párat. De itt koránt sincs vége. Az a baj, hogy mindenről meg van a konkrét és igen határozott véleményem. Talán ez lehet az elrettentő, visszatetsző, ellenkezést kiváltó?
2012. febr. 14. 18:58
 17/31 anonim ***** válasza:

"Valaki kérdezte, hogy miért nem vagyok önellátó? Passzív házban élek, napenergiát, szélkereket használok, csak általam tartott háztájit és és kertemben termesztett növényeket eszem. Köszönöm, jól vagyok.


Pont ezt az életmódot vetik meg sokan.Emiatt néznek őrültnek. Pedig ez a jövő... "



Nem nem ez a jövő,a jövő és a te megérzéseid még csak köszönőviszonyban sincsenek. És ami nekem nagyon furcsa,hogy bár az én kérdésemre rögtön leírod,hogy semmi modern dolgot szinte nem használsz,úgy élsz mint egy remete,de ezt a kérdésben nem írtad és előtte meg sem említetted. Tehát fura,hogy csak akkor írod ezt mikor már megkérdezem,pedig ez akkora fura dolog,hogy biztos leírtad volna már előbb ,már a kérdés alatt lenne.

Őszintén szólva nem hiszem,hogy így élsz csak mivel nem tusz semmilyen épkézláb érvet mondani hazudsz egyet,hogy te már így élsz és el van intézve jónapot.

Ha tényleg így élnél így írtad volna: az embereknek úgy kéne élniük, hogy bla..bla bla én is már így élek.


Egyébként meg kétlem,hogy ilyen borús hetekben termel annyi áramot az a napkollektor,hogy lazán netezel meg még kitudja mire használsz áramot,ha akkora napkollektorod van akkor te milliomos vagy.

2012. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Szép és jó,ami leírtál. Én nem ítéllek el miatta. DE:

Ha beteg vagy/leszel,akkor gyógynövényeket fogsz rágcsálni?

Szerinted az elültetett növénymag/állat táp nincs módosítva? Vagy olyan hatalmas földed van,hogy tudsz rajta búzát,kukoricát,szénát is ültetni? Nem hinném...

A házad miből készült? Saját kezeddel építetted? Milyen ruhákat hordasz?

Szoptassuk sokáig a gyereket.. hát ezen nevettem :) Látszik hogy férfi vagy. Tudod annak a gyereknek van ám foga is úgy 1 éves kora körül már,és azzal igencsak tud harapni is.

2012. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egoista, így a (19.10-es)hozzászólásodat nem tekintem személyes sértésnek.

A mód alapján arra saccolok, hogy te egy hős Kos vagy, aki meggondolatlanul, összeszedetlenül, -de erényedre szóljon- szemtől szembe támad. Semmilyen érv meg nem döntheti a te nézőpontodat, csak az lesz mindig is a mérce, amit te gondolsz a világról. Aki nem olyan, vagy nem úgy gondolkodik, mint te, az szerinted nemnormális. Többszöri falnak menés után sem érted meg, hogy nem te vagy az, aki mindenről mindet JÓL tud.

Persze, lehet, hogy tévedek, és mégsem vagy Kos- ez esetben tekintsd tárgytalannak a Kosról írt elemzésemet- de ez nem fog kiderülni, hisz a Kosnál a cél szentesíti az eszközt, így akár hazudni is képes, szemben a Vízöntővel, aki elvből nem hazudik.


A feltett kérdésem egy általános filozofálás volt arról, hogy úgy általában minden téren különcnek tartanak, és nem értik a nézeteimet. Miután példákat kértek, csak azután kezdtem konkrét példákkal jönni, hogy érezhetőbb legyen, miről beszélek.


Választhattam volna az egyszerűbb utat, és hozhattam volna olyan példát is, ami már bebizonyosodott (pl. hogy nem kéne devizahiteleket felvenni, vagy hogy a tehéntej mérgező), de ez túl egyszerű és ideje-múlt lett volna, ráadásul nem keltettem volna fel a te érdeklődésedet és most nem tudnék eszmét cserélni veled! ;) Viszont úgy látom, hogy te zártad kapuidat, és fikarcnyit sem érdekel, hogy mit mondok, sokkal inkább foglalkoztat az, hogy miként támadj. Így nekem már nem is célom "eszmét" cserélni veled, hisz képletesen szólva mi sosem fogunk egy nyelvet beszélni.

Egyrészt a napkollektor meleg víz termelésére való... A napelem alkalmas komolyabb villamosenergiát előállítani, s ha eddig esetleg nem tudtad volna, akkor most elmondom, hogy a napelemek (a miénk 2 kW-os) szűrt fényben is működnek, igaz, kevésbé hatékonyan. Ezt a hiányosságot télen ragyogóan pótolja az 1 kW-os szélkerekünk. Egy átlag háztartásnak 2-3 kW áramra van szüksége. Lehet, hogy elsőre drágának tűnhet ezeknek a beszerzése, de utána többé nem kell számlát fizetni. Nekünk egy olcsó kategóriás új autó árába került, de míg az autó csak vitte volna a pénzt, addig a megújuló energiaforrásokkal függetlenítettük magunkat, nem kell azon gondolkodnunk, hogy miként fogjuk kifizetni a közüzemi számlákat.


De megint ott tartok, hogy értelmetlen erről beszélnem, mert úgysem érti meg a többség!

2012. febr. 14. 21:33
 20/31 A kérdező kommentje:

21:04


Évek óta nem vagyok beteg és a családom se, hála az egészséges táplálkozásnak, a saját termesztésnek. Ha bárki jót akar magának, nem kezd gyógyszereket szedni...inkább odafigyel arra, hogy értékes, és valóban szükséges tápanyagokat vegyen magához. Már az is megdőlt, hogy a zsír okozza a szívinfarktust, mégis mindenki a koleszterinszintjén lovagol, nem eszik az agyunk számára nélkülözhetetlen állati zsiradékot, csak az olyan egészségesnek kikiáltott növényi alapút. Aztán csodálkozik, hogy beteg, pedig tudatos táplálkozó... Viszont jól jön ez a gyógyszeriparnak... Gyógyszert szedetnek az emberrel, hogy attól legyen beteg. A napra fogják a bőrrákot, közben pont annak a hiánya (D vitamin) okozza azt. (Még mielőtt bárki kiakadna: természetesen a leégés is okozhat rákot, de ha nem tartózkodunk eleget napfényen, kevés D vitaminunk termelődik, ami miatt viszont gyulladásos állapot, végül rák is kialakulhat, de a sok cukorbeteg gyermek is azóta van, amióta csökkentették a beadható D vitamin adagját...)


Egyszerűen rosszul esik, hogy az emberek nem értik ezeket a nagy összefüggéseket és a vesztükbe rohannak. Szeretnék segíteni lehetőleg minél több embernek, szeretném megmutatni a kiutat, de általában ufónak néznek emiatt. :(


Pedig mennyire evidens,hogy kell a Nap?!Mennyire egyértelmű, hogy nem a mesterségesen előállított, E-betűkkel "telerakott" műkaját kéne megennünk! Ez olyan egyszerű! A gyártók minél több bevételt akarnak, ezért tartósítják a terméküket, hogy még többet húzhassanak belőle. A mesterséges adalékok már eleve betegségeket okoznak, de annál jobb, hisz indulhat a gyógyszerbiznisz.

Tök jó, hogy annyit már elértünk, hogy bizonyos élelmiszer-ipari termékre (nem akarom lejáratni, hisz annyian szeretik...) legalább már rá van írva, hogy gyerekeknél hiperaktivitást okozhat. Még jó, hogy főleg ők a célcsoport... ennyit erről.

2012. febr. 14. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!