Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő vagyok, nem őrült....

Vízöntő vagyok, nem őrült. Miért néznek rám furcsán az emberek?

Figyelt kérdés
Nem kevésben különbözöm az átlagtól, ez igaz. De érvekkel is alá tudom támasztani, hogy miért az az álláspontom vagy nézetem, ami... ami nekem evidens, az másnak szinte érthetetlen, felfoghatatlan. Az élet mégis engem igazol, de mire kiderül, hogy nekem volt igazam, évek telnek el....úgy, hogy közben ismerőseim nem hallgattak rám és emiatt hátrányt szenvedtek. Miért nem adnak a szavamra????
2012. febr. 14. 15:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Köszönöm a tejre vonatkozó válaszodat, várom a folytatást! Nagyon érdekes az amit írtál, én is olvastam már arról, hogy miért is nem jó, de ez egyikben sem volt benne. Várom a folytatást! Esetleg tudnál hivatkozást is adni? Nem kötözködésből, tényleg érdekel a téma.

Mondjuk hozzáteszem, egyre nagyobb belátásom van az egészségügy, gyógyszeripar és az orvoslás bugyraiba, eléggé elkeserítő ami ott megy. A kutatási eredményeket is manipulálják, hogy az megfeleljen annak, amit ők akarnak (vagy amire lepénzelik őket). Ezért is érdekelne a forrás, hogy az nagyjából hiteles-e vagy sem. - Na meg ezért kell inkább gyógynövényekkel, a természetből vett anyagokkal kúrálni magunkat, amíg lehet. De ezt neked nem kell mondanom :)


A háztartási praktikáid is érdekelnének! A szódabikarbóna és az ecet hasznosságáról már hallottam, alkalmazom is valamennyire, amennyire itt lehetőségem van rá (albérletben lakok, a lakótársam most már nem hagy fürdőszobát takarítani, mert én nem vegyszerrel akartam kipucolni)

Gondolom ezzel is tisztában vagy, de azért leírom: a citrom is nagyon jó! És ami nem köztudott, hogy nálunk is megterem! Az egyik ismerősömnek is van :) A vízkövet seperc alatt leviszi, plusz friss illatot ad. Persze ha a boltban kell megvenni, úgy nem éri meg.


Szóval köszönöm a válaszod és várom a továbbiakat!

2012. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!