Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy a leginkább...

Melyik csillagjegy a leginkább vezető típusú?

Figyelt kérdés

Jó tudom ,hogy hülyeség . Igen ez alapján nem lehet megítélni egy embert. A horoszkóp kamu.

Most hogy ezeket tisztáztuk válaszoljatok normálisan :)


Meg most ilyen holdállás meg mittudomén ne vegyünk figyelembe.

Szerintem csak a napjegyet nézve a :

-Nyilas

-Oroszlán

-Skorpió

-Ikrek


Szerintetek?


2012. febr. 23. 21:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam ezeket mert : -Nyilas: Ismerek egy ilyen srácot és abszolút nem törődik másokkal(vagyis a kis kedvencein kívül)- bár a véleményükkel igen - de ő egyértelműen egy bizonyos "kör" vezetője és mennek is utána mint a birkák.

- oroszlán : egyik nagybácsim is az és ő is eléggé vezető típus. Noha esze lehet hogy annyira nincs sok de ezt fizikailag kompenzálja meg a modorával :D És nagyképű is.

-skorpió: egyik legjobb barátom az , és mindig a középpontba van, a nők kedvence (bár a nyilas is) , és tényleg szívós , okos és nem lehet a háttérbe szorítani

-Ikrek : két ilyen embert is ismerek , egyik apám - ő inkább üzleti szempontból vezető minthogy az emberi kapcsolati szempontból és annyira komolyan veszi az ilyen dolgokat ,hogy a többieken felül kerekedik.

A másik ikrek ugyan ez, csak ő egy focicsapatba van.

2012. febr. 26. 21:56
 12/25 A kérdező kommentje:

Bak "domináns" emberrel meg még nem találkoztam! Valahogy nemtudom őt a "királyi" "főnöki" pozícióban elképzelni. Meg szerintem a felsoroltak úgymond lenyomnák .

Bár mint írtam , csak napjegyet vegyünk számításba !

2012. febr. 26. 21:59
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom a bak nem lenyomással lesz vezető, ha lesz, hanem inkább az eszével és tudásával, kitartásával.
2012. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

KOS!

Tesóm az, mindenhol megállja a helyét, mindenben előbb-utóbb első lesz (már több éve dolgozik, tehát értelem szerűen vezető, főnök, ilyesmi)

igaz ez a munkában, baráti társaságban is ő a hangadó, főszervező, és a szerelmi életében is ő irányít.

Unokahúgom is Kos, igazi vezetője az ovinak, már most tudja mi lesz belőle ha nagy lesz és mindent terv szerint is alakít :) nagyon cuki.

2012. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát nincs a felsorolásban,de én is a bakokra szavaznék,mostani főnököm is az és sztem nagyon jó főnök..nem szekál,sokkal inkább olyan,mint,egy jó haver.De ki tud állni az igazáért,ha kell és rendkivül szorgalmas:)
2012. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

IKREK : kizárva! , szétesnek, egyszerre több dologgal foglalkoznak, ha valamit megígérnek, félig már el is felejtették, mert már a másik feladton jár az eszük.

Nem általánosítok az ikrek(én is) szétszórtak! Kivéve ha olyan az aszcendensük ami lenyomja az ikrek lököttségét, bár amúgy olyan munak való nekik, ahol levezethetik mozgásigényüket, meg képesek tényleg egyszerre több dologgal foglalkozni, de nem 100 %-osan.


Szerintem vezetői posztra: Kos, Oroszlán, Bika

2012. márc. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Vízöntő tipikusan vezető típus, ha nem különcködik.
2012. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én személyes tapasztalataim alapján írom hogy bak.

A domináns nők jönnek be nekem, és csak bak volt eddig aki eléggé domináns volt: ) Én vízöntő vagyok egyébként. Mások szemszögéből úgy látszik mintha szeretnék irányítani, de ez csak a látszat :)

2012. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Vízöntő!

Jól tudnak szervezni!

2012. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
szerintem a kos
2012. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!