Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy a leginkább...

Melyik csillagjegy a leginkább vezető típusú?

Figyelt kérdés

Jó tudom ,hogy hülyeség . Igen ez alapján nem lehet megítélni egy embert. A horoszkóp kamu.

Most hogy ezeket tisztáztuk válaszoljatok normálisan :)


Meg most ilyen holdállás meg mittudomén ne vegyünk figyelembe.

Szerintem csak a napjegyet nézve a :

-Nyilas

-Oroszlán

-Skorpió

-Ikrek


Szerintetek?


2012. febr. 23. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben is mese a csillagjegy.

Az én párom bak, és mindenben a saját képére és hasonlatosságára akar formálni, és ha valami nem akkor rögtön úgy van ahogy ő akarja, jön a hiszti. De ez szerintem nem attól függ, hogy bak vagy más csillagjegyű, hanem attól, hogy neki a szülei is a világ legokosabb emberei és ebbe nevelkedett. Ismerek például nagyon őszinte és kedves ikreket is, pedig rájuk az ellentétét mondják.


Ebben nem hiszek.

2012. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Bak vagy Bika. Erre a kettőre szavazok.
2012. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

skorpió bak aszcendenssel... szinte mindenki mindenben hallgat rám, kikérik a tanácsaimat, követnek még a h.lyeségben is :D

az oroszlán központi ember de megfigyelésem szerint inkább azért mert szórakoztat. komoly dolgokban, pénzügyekben vagy ármánykodásban bakokhoz, skoípiókhoz fordulnak vagy ha irányításra szorulnak. mondjuk azt nem tudom melyik mennyire jó vezető de az tény hogy nem síklanak el a véleményük mellett.

ikrek? ők is inkább szórakoztatnak de nem látom hogy annyira törekednének a hatalomra vagy eleve kapnának is mások által...bár az aszcendens is biztos közrejátszik

nyilas... elég hebrencs, szétszórt nyilasokat ismerek, nem hiszem hogy jó vezetők lennének bár kitudja

2012. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Három csillagjegy alkalmas a vezetésre:


- Kos

- Bak

- Vízöntő


A különbség csupán abban van, mennyire önzőek. A kosok nem önzőek, a legkorrektebbek. A bak picit önzőbb, anyagi oldalról közelít meg sok mindent, de ettől még jó vezető. A vízöntő pedig zsarnokká válik a vezető szerepben, viszont a keménykezűség nem feltétlenül rossz egy cég vezetésében pl. csakhát elég önző. :)

2014. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én 19 éves kos lány vagyok, már most tudom, hogy cégvezető lesz belőlem, mert fantasztikus megbízásokat kapok különböző cégek ügyintézésében. Szeretek vezetni, példát mutatni, bár nagyon szigorú vagyok a beosztottjaimmal, de mindent csak jószívűségből teszek, és mondok. Viszont sajnos a lelkesedésem gyakran alább tud hagyni, és ezáltal a munkakedvem is. Vagy gyorsabban végzem el a rám szabott munkát, hogy többet tudjak lazítani.


Bak a 20 éves barátnőm, az egyik legjobb vezető, akit valaha láttam! Jószívű, nagyon teherbíró, csak elkényezteti kicsit a beosztottjait, és ezért sokan nem tisztelik.


Bika a párom, szintén vezet! Neki profi csapata van! Nemsokára őt is túlnövik a beosztottjai!


Oroszlán a párom testvére. Kicsit nagyképű, de csodálatos vezető. Mindenkit imád, és fantasztikusan megnyerő, jó ötletei vannak, csak a kivitelezés gyakran elmarad. s bármit ígér, nem tartja meg.


Halak az egyik leg ármánykodó ,képmutató, skizofrén emberfajta.A legrosszabb vezető lenne belőle a földön.

2017. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!