Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tapasztalaitok szerint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztalaitok szerint az első látásra szerelem vagy a sokadik látásra szerelem a tartósabb?

Figyelt kérdés

Szóval hogy meglátsz egy csajt/pasit és azt mondod hogy húúú kell nekem b*zdmeg, vagy hogy megismersz valakit, nagyon kedveled, de nem érzel semmi többet iránta, aztán mégis adsz a kapcsolatnak egy esélyt, és a végén megszereted nagyon.


Melyik tarthat tovább?


2011. jan. 1. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim alapján a sokadik...

Jó nem 100. de volt mikor kellett párszor találkoznom vele és történnie valami meleg sugallatnak ahhoz h ezt érezzem...


Van szerelem első és van szerelem sokadik látásra így van!

2011. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sokadik látásra sosem jött be. Volt néhány nagyon nagyon kedves pasi, akiknek adtam esélyt ,de semmi. Ha elsőre nem mozdul meg valami bennem, akkor annyi. Tehát azt mondom, hogy csak első látásra létezik. De biztosan jön valaki aki megcáfol mert ő meg amúgy működik.
2011. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A "hú kell nekem" általában szexuális vonzalom.Jó alap egy kapcsolathoz,de nem elég.A szerelem egy sokkal összetettebb dolog.Ott nem csak a másik külseje játszik,hanem kivül-belül minden.Ehhez pedig idő kell.Épp ezért én ötvözném a két választási lehetőséget.
2011. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a sokadik látásra a tartósabb, mivel így jobban megismered az illetőt. A szerelem nem csak a külső tulajdonságok miatt alakul ki. És első látásra általában nem tudod, milyen valójában a kiszemelted.
2011. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első látásra szerelem valójában nem szerelem, csak erős szimpátia, és később bontakozik ki, ha kibontakozik - sok-sok beszélgetés, ismerkedés után.
2011. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!