Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák, skorpió, bika, halak,...

Rák, skorpió, bika, halak, bak, szűz jegyű lányok! Ismerkednétek egy halak jegyű férfival, aki 22 éves?

Figyelt kérdés
Egyetemista, sportol, olvas, értelmes hobbijai vannak, kivéve a bulizást. Kép nélkül. Csak kötetlen levelezésre. Szóval aki attól fél, hogy valami perverz camsexőrült lennék, az nyugodjon meg!:D

2012. máj. 25. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én oroszlán vagyok a párom meg szűz... elvileg nem illünk össze gyakorlatilag meg harmóniában élünk... ennyit erről.
2012. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszi hogy kihagytál!:P;)


L/ mérleg

2012. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, szívesen;) Nem értem miért gond ha ez alapján szűröm ki kivel szeretnék ismerkedni. Gondolom ti is szűrtök valami alapján. De hát ha nem hát nem:)
2012. máj. 26. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Ja, nem gond,végül is,te tudod ! Szíved joga,hogy kivel ismerkedsz,és kivel nem. Csak kíváncsi vagyok,hogy a Mérleg jegyet miért hagytad ki a sorból? Általában könnyed,toleráns,és megértő vagyok. Szeretem a szabad,könnyed társalgást,és bármire nyitott vagyok. A horoszkópban is hiszek,de azért csak ésszel. Egyik jegyet se zárom ki,pusztán azért mert úgymond nem illünk össze. A lehetőséget mindenkinek meg kell adni. Hisz a horoszkóp csak egy apróság a sok közül,még ezer meg ezer dolognak kell stimmelnie. Hold meg aszcendens,és még sorolhatnám. Kicsit lusta vagyok ezeket mind kibogarászni,így inkább a hagyományos módszernél maradok,és előbb megismerem az embereket,mielőtt kiselejteznék bárkit is.;)
2012. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért ezeket a jegyeket soroltam fel, mert velük tudom, hogy élőben is jól kijövök. A többi jegyről is tudom, hogy eddig nem jöttem ki velük:D Csak ezért.
2012. máj. 26. 20:35
 16/16 A kérdező kommentje:
A mérleg jegyet pedig épp ezért hagytam ki. Sajnos nem ismerhetlek téged ,mint egyént, elhiszem, amiket írsz magadról, de sajnos ebben a helyzetben csak általánosítani tudok, mert nem ismerlek, ne haragudj, nem akarok senkit se diszkriminálni. Nem gondoltam volna, hogy ebből ilyesfajta vita kerekedhet ki:D
2012. máj. 26. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!