Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem csak én vagyok rosszul a...

Nem csak én vagyok rosszul a vízöntő nőktől?

Figyelt kérdés
Volt már jópár randim az e jegybe tartozó hölgyekkel, de asszem egy viktoriánus korabeli angol nevelőnő, tüzes madam hozzájuk képest. Nem arról van szó hogy férfiasak, nagyon is illedelmesen és kifinomultan viselkednek, de egy egysejtüben több szenvedély és érzékiség van mint bennük és ez az cukról is sugárzik. Szépnek szépek voltak, de valami megmagyarázhatatlan ridegség áradt az arcukból, a vonásaikból, egyszerüen kb. az váltották ki belőlem hogy: "jó-jó szép és csinos, a szemei kifejezetten gyönyörüek de nem tudnék komolyabban vonzódni hozzá és jóval csúnyább nőkbe estem már bele, mert bennük volt spiritusz ami benne nincs". Egy idő után pedig egyenesen idegesítőek, mert semmi fogékonyság nincs bennük a másik ember vágyai iránt. Kíváncsi vagyok más is érez-e így irántuk!

2012. máj. 28. 11:31
1 2
 1/16 anonim válasza:
90%

hát ez roppant kedves, de igazán nem kéne ilyen elítélőnek lenned egy pár randi után :D elvégre én pl, vízöntő létemre egy első randin nem tudnék úgy megnyílni mint a legjobb barátaimnak, akik pedig már rég tudják hogy valójában nem vagyok rideg, bár tény hogy biztosan annak látszom, a barátnőm már többször mondta, hogy néha neki mondják a fiúk hogy nem mernek hozzám odajönni mert félnek tőlem :D

egy vízöntő lány

2012. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Az előítéleteid okozzák ezt az érzést, még mielőtt megismernéd őket. Az előítélet vezet, és a horoszkópjuk iránt érzett ellenszenv. Innentől kezdve lehetnek ők bármilyen kedvesek és szenvedélyesek, akkor is csak ridegnek fogod találni, és még azelőtt rosszul leszel, hogy egyáltalán reális véleményt alkothatnál.
2012. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tom Benko ***** válasza:
64%
Íme egy szép példája a horoszkópok okozta károknak. Elárulok egy nagy titkot: A horoszkóp egy nagy baromság, aki ezt komolyan veszi, életképtelenségéről ad tanúbizonyságot (kivéve, ha még nincs 6 éves).
2012. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha horoszkóp szerint nézed az emberek tulajdonságait akkor régen rossz.

A nővérem vízöntő.Messze nem ilyen a tulajdonsága amit leírtál.Hatalmas humora van,érzéki,és nagyon jó fej.A férje nem unatkozik mellette az is biztos.Tele van energiával.

Szóval,hogy te találkoztál pár nővel akikre jellemző ez a tulajdonság,még nem biztos,hogy mindenki ilyen.

2012. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Én imádom őket :D


Tapasztalataim szerint karakteresek, néha már-már férfiasnak hatnak annyira tudják, mit akarnak, és annyira nyíltan ki tudják mondani,

DE ha arra kerül a sor, hihetetlenül szenvedélyesek.


Nem fogják megalázni magukat, nem engedik ki az irányítást a kezük közül, így ne várd tőlük, hogy kis díszmadarak legyenek melletted, de ha elnyered a bizalmukat, fel tudod venni a tempójukat, akkor nagyon sok élvezetben lesz részed, és látni fogod, hogy szívvel-lélekkel benne lesznek a kapcsolatban, természetesen igényelve némi függetlenséget is.


Egyébként függ attól, hogy melyik részében születtek a vízöntős időszaknak.


Amit láthattál, az talán a kiábrándult fajtákra jellemző, ha fogalmazhatok így, azokra, akik támadást várnak már az első pillanatokban, és félik megmutatni magukat.


Ismertem egy ilyet, benne azért jóval kevesebb finomság lakozott, mint a többi ismerős vízöntő csajban( kevésbé értette a nőies játékokat, rafinériákat), és panaszkodott is arról, hogy menekülnek előle a pasik, pedig nagyon nagyon vágyott a szeretetre és arra az egyetlenre aki úgy szereti, ahogy van, és akit ő is szerethet.

2012. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

De, csak te vagy rosszul a vízöntő nőktől. Én nem hiszek ebben, de nekem vízöntő a barátnőm, és amiket leírtál, az nem fer. Gyönyörű, érzéki, a férfiak odavannak érte, és büszke vagyok arra, hogy az enyém. Mindig is ilyen nőre vágytam, és ez független attól, hogy vízöntő, vagy sem.

Én rák vagyok, és tökéletesen kiegészítjük egymást.

28/F

2012. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Az én vízöntő ismerőseimre is ez jellemző, egy kivételtől eltekintve, aki egyszerűen imádnivaló. A többiek érzelemvilága valahogy iszonyat sivár. Önmaguktól odáig vannak, ezért az az egy dolog le is köti őket minden időpillanatban, de ennyi. Volt rá példa, hogy megdicsértem őket pl. a frizurájuk vagy egyebek miatt, és kb. úgy reagáltak, mintha hottentottául szólaltam volna meg. :D Még én éreztem magam kellemetlenül, hogy ilyet merészeltem mondani nekik. Utálják, ha el mered engedni magad, és viccelődsz, vagy éppen kifejezed valami iránt a dühödet. Mintha bűnt követnél el azzal, hogy önmagadat adod. De ismétlem, ez csak néhány ismerősömre vonatkozik, isten ments, hogy bárki is magára vegye :D
2012. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
èn vizöntö vagyok ès nekem sok idö kell, hogy kimutassam az èrzelmeimet, lehet, hogy mi vizöntök ilyenek vagyunk, ès nèhànyunk ezèrt tünhet olyan ridegnek elsöre
2012. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tom Benko ***** válasza:
100%
@8: Nem, te vagy ilyen. A többiek meg másmilyenek, de nem mindenben.
2012. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Emberek, ébredjünk már fel, nincs ilyen hogy "vízöntő nők"... emberek vannak tulajdonságokkal. Tényleg elhiszitek amit az asztrológia összehadovál, hogy mindössze 12 fajta ember létezik? Csodálkozunk hogy sok a válás, amikor az emberek azt nézik meg, hogy a horoszkóp szerint illenek-e össze vagy nem??
2012. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!