Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem csak én vagyok rosszul a...

Nem csak én vagyok rosszul a vízöntő nőktől?

Figyelt kérdés
Volt már jópár randim az e jegybe tartozó hölgyekkel, de asszem egy viktoriánus korabeli angol nevelőnő, tüzes madam hozzájuk képest. Nem arról van szó hogy férfiasak, nagyon is illedelmesen és kifinomultan viselkednek, de egy egysejtüben több szenvedély és érzékiség van mint bennük és ez az cukról is sugárzik. Szépnek szépek voltak, de valami megmagyarázhatatlan ridegség áradt az arcukból, a vonásaikból, egyszerüen kb. az váltották ki belőlem hogy: "jó-jó szép és csinos, a szemei kifejezetten gyönyörüek de nem tudnék komolyabban vonzódni hozzá és jóval csúnyább nőkbe estem már bele, mert bennük volt spiritusz ami benne nincs". Egy idő után pedig egyenesen idegesítőek, mert semmi fogékonyság nincs bennük a másik ember vágyai iránt. Kíváncsi vagyok más is érez-e így irántuk!

2012. máj. 28. 11:31
1 2
 11/16 sajt089 ***** válasza:
0%
hm hm hm, hát nekem van pár vízöntő ismerősöm és konkrétan megdöbbentő az intelligenciájuk, hogy mi minden érdekli őket és mennyire kreatívak, közvetlenek, isteni humorral megáldva és még folytathatnám a felsorolást :D nincs még egy olyan csillagjegy amire ezt tudnám mondani, persze van mindegyikben valami ami becsülni való, de a vízöntő kiváltképp érdekes jegy. Aki ebben a csillagjegyben születik az szerencsés :)
2012. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tom Benko ***** válasza:
Na, még egy okos. Szerintem aki megszületik, az szerencsés.
2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Aki ebben a csillagjegyben születik, az szerencsés, mert jó tulajdonságai lesznek. Aki meg másikban, az meg kevésbé szerencsés, mert ilyen meg olyan lesz. Hihetetlen...


Ha ez így lenne igaz, akkor fiatal párok kizárólag x hónapban kísérelnének meg gyermeket nemzeni, mert akkor jó esélyel y jegybe születne... azért ez elég necces...

2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 sajt089 ***** válasza:
50%
hát srácok, én maximálisan egyetértek azzal amit ti gondoltok. nyilván nem a csillagjegy alapján kell eldönteni ki kivel barátkozzon. a horoszkóp szerintem nem baromság, de nyilván horoszkóp alatt nem egy nők lapjában vagy akármilyen lapban olvasható felszínes blablát ért az aki hisz benne. és ha már hitről van szó mindenki abban hisz amiben akar és számára az lesz az igaz :)
2012. jún. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sokan mondják, hogy nem az újságokban lévő horoszkópot kell figyelembe venni, hanem azt a valamiféle "igazi" tudományt.


Viszont az igazság az, hogy semmi különbség nincs... az asztrológia nemlétező hatásokon alapul, a kiskegyedes ugyanúgy, mint az állítólagos, asztrológusok által húdekomolyan összeírt...

2012. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Emile válasza:
srácok, én mindent összeolvastam a Vízöntő pasikról, mert tetszik egy, és sok hasonlóságot találtam az illetőben, meg annak átlagában, amit összeolvastam. Ugyanis kiszűrtem azt, ami rá illik. "Nincs mimikája" olvastam valahol. :-) Kínomban tettem, mert képtelenség hozzáférkőzni, és mivel már 1 éve tetszik, és semmi haladás, talán feladom.
2013. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!