Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő, mérleg férfi. Mennyire...

Rák nő, mérleg férfi. Mennyire illenek össze horoszkóp alapján?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vettem észre, hogy minden téren nagyon jól klappol minden, és csodálkozva olvastam, hogy általában ők nem igen állnak szóba egymással. Persze, fontosabb sokkal, hogy a való életben hogy mennek a dolgok, mint a horoszkópban hogy hogy passzolunk, de az általános jellemzőket el szoktam olvasni, mert rám maximálisan igaz, és kíváncsi lettem, hogy vajon rá mennyire igaz a sajátja.


Nektek mi a tapasztalatotok a kettő összeillőségét illetően?


2012. jún. 4. 21:14
1 2 3
 1/21 Tom Benko ***** válasza:
22%
Semmi. Minden horoszkóp hazudik.
2012. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az a tapasztalatom, hogy minden jegy mindegyikkel összeillik, mivel a horoszkóp hazugság. Nem lehet rá építeni, ugyanis a személyiségünket sem a bolygóállás határozza meg, ahogy a jövőnket sem adja. Két ember összeillősége is ugyanúgy a két ember temperamentumán, viselkedésén, neveltetésén múlik, és nem azon, hogy Bak, Bika, Mérleg-e, stb.

Tehát az embert a először a neveltetése határozza meg, majd a külső környezetéből szerzett tapasztalatok és eltanult viselkedésformák formálják, nem pedig a bolygók. Ezért nem szabad hókuszpókuszokra apellálni.

2012. jún. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát a rák nő nem sok mindenkivel illik össze. Mert szeret dirigálni és nem tud alkalmazkodni, más érveit elfogadni. Talán sok csalódás után már igen, de nem biztos az sem.

Így jobb ha egy kezesbárány típusú pasit keres magának, aki mindenben enged neki. Olyan papucs típust. És az nem csillagjegy alapján található meg.

2012. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
A horoszkóp csalás és szélhámosság, ne törődj vele. Foglalkozz a pároddal, a kapcsolattal. (egyébként azért igaz rád "maximálisan" amit a horoszkópod ír, mert direkt általánosan van megfogalmazva, nzéd meg, a többi jegyre vonatkozó állítások is ugyanúgy igazak lesznek rád...)
2012. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 3. a rák nő egyáltalán nem az a tipus aki szeret dirigálni, ebben tévedsz. Talán száz esetből egy ha ilyen, de ez ritka kivétel. Nem mondom hogy nincs ilyen egyáltalán, mert biztos van, de általánosságban egyáltalán nem jellemző ránk. Alkalmazkodni viszont - én legalábbis - annál inkább tudok, legyen az munkaügy vagy személyes. És az sem igaz, hogy a papucs pasik valók nekünk, sőt, épp az ellenkezője. Szóval abból amit leírtál nagyjából semmi nem stimmel, szerintem összekeversz:) Nálunk a család minden női tagja rák (és vagyunk néhányan)és senkinél nem tapasztaltam ezeket..

kedves utolsó, olvasgattam mar más jegyű jellemzéseket is összehasonlítás céljából, de tényleg nem találtam egyet sem, ami ennyire "én" lennék. A rákok jellegzetességei viszont mind-mind illik rám, talán mert nekem az aszcendensem is rák, nemcsak a horoszkópom.

Nos, lényeg ami lényeg, evidens, hogy nem adok rá sokat, mit mondanak a csillagok mennyire illünk össze. Csak kíváncsi lettem volna a tapasztalatokra. De igaz, hogy ezek alapján nem lehet elmenni, hiszen elméletileg a rákok a halakkal tudnak jól kijönni és jövőt tervezni. Hát, volt már halak párom, fele ennyire se értettük meg egymást, mint most a mérleg párommal:)

2012. jún. 5. 11:12
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező, akkor az a véletlen műve, ugyanis az asztrológia nemhogy bizonyítatlan, hanem egyenesen tudományos alapon bebizonyított, hogy NEM működik, nincs kapcsolat a jegyek és a valós tulajdonságok között. Az érveik éppen ezek, hogy ha egy embernek véletlenül hat, akkor már azt állítják, működik. Képzeld el, ha orvosságokat is azzal az indokkal dobnának a piacra, hogy "Mari néninek a szomszédból" hatott....
2012. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Én rák vagyok, a párom mérleg és jól megvagyunk.

Egy volt barátom is mérleg volt, vele is jó megvoltunk, hülye ok miatt szakítottunk.

Egy szintén rákkal sem voltak gondok, és egy skorpióval sem volt baj. Egy kossal viszont nem és egy másik rákkal sem.

Szóval én felfelé húzom a statisztikát, de szerintem ez nem horoszkópfüggő.

2012. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
ha nem írod a pontos születési dátumot, akkor mit vársz válaszként? ebből annyit látunk, hogy nő meg férfi. ez általában passzol.
2012. jún. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

A rákok inkább alkalmazkodó típusúak, mint kötekedőek (én is az vagyok :D ). Persze tényleg nem lehet az embereket 12 féle csillagjegybe besorolni, de én azt mondom, hogy igenis van bennük igazság (most csak az általánosra értem és nem a napi meg a havi horoszkópokra, m. azok tényleg baromságok egytől-egyig).

Egyébként ne azt nézd, h. összeillesz-e vele v. nem, m. én egy bak jegyű sráccal jártam, de nem illettünk össze, pedig állítólag tökéletes párt alkotnak együtt.


Lehet azért erre alapozni, de az ember személyisége tényleg a körülményektől, kialakult szokásoktól és neveltetéstől függ.

2012. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Hát gratulálok, ha tényleg elhiszed hogy a horoszkópod alapján illesz össze valakivel vagy nem... a horoszkóp (nem csak az újságokban összehallucinált, hanem az ún. "igazi" is, amire itt páran hivatkoznak) egy teljesen alaptalan, merő butaság!
2012. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!