Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő, mérleg férfi. Mennyire...

Rák nő, mérleg férfi. Mennyire illenek össze horoszkóp alapján?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vettem észre, hogy minden téren nagyon jól klappol minden, és csodálkozva olvastam, hogy általában ők nem igen állnak szóba egymással. Persze, fontosabb sokkal, hogy a való életben hogy mennek a dolgok, mint a horoszkópban hogy hogy passzolunk, de az általános jellemzőket el szoktam olvasni, mert rám maximálisan igaz, és kíváncsi lettem, hogy vajon rá mennyire igaz a sajátja.


Nektek mi a tapasztalatotok a kettő összeillőségét illetően?


2012. jún. 4. 21:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Micsoda vita kerekedett itt egy szimpla (buta) kérdésből...:)
2012. jún. 11. 15:00
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

nem értem miért lézengenek itt olyanok, akik helyből nem hisznek a jegyek sajátosságaiban. én sem megyek focis kérdések közé hőzöngeni, h mekkora marhaság az a futball...


nézd, alapjában véve a rák, ha tud alkalmazkodni, márpedig általában tud, szinte bárkivel összeillik (kivéve talán szűz, oroszlán). a mérleggel az a baj, h idővel megváltozik, elkényelmesedik, ő sem lesz már olyan varázslatosan vonzó, és a másikat sem találja majd annak. a rák megfulladhat a mérleg mellett - a sivár unalomtól. embere válogatja. sztem a rák csajnak a skorpió pasi a tuti. vagy kos. mindenesetre kicsit gyakorlatiasabb és élnitudóbb ember, mint a mérleg, hogy legyen ereje vezetni, magával vinni őt. félős, h a rák nő elhagyja később a mérleget, mert jön egy vonzóbb harmadik.

2012. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Tom Benko ***** válasza:
25%
Attól, hogy valaki szereti a focit, még nem lesz semmilyen problémája. Maga a labdarúgás is ártalmatlan dolog. Az ezotéria a szellemi gettó, megfojtja a gondolkodást, bezárja az embert a hamis világkép csapdájába. Hazugságra kényszeríti, és komoly vagyoni hátrányt okoz, tehát veszélyes gondolati rendszert, minden eszközzel küzdeni kell ellene, ahol csak lehet!
2012. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan így van, Tom Benko. Ha az embereknek az határozza meg az életét, aszerint cselekszenek, hogy asztrológia, és egyéb totálisan képtelen badarságok mit mondanak, akkor egyszerűen: rosszul dönthet! Ahelyett hogy reális dolgok mérlegelésével döntene, elolvassa a horszkópját. Meg megkérdezi hogy a rák nő összeillik-e a mérleg férfival. Ennyire nem fontos neked az illető? Hogy a valós énje helyett a horoszóppal róbálod meghatároztatni, hogy összeilletek-e?
2012. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Jaj már. Tudom hogy én kezdtem hisz én írtam ki a kérdést, de ne keverjetek már ennyire bele engem is. Amint írtam fennebb is, én tudom, hogy ez nem meghatározó, és nem is a legfontosabb. Eszembe jutott, megkérdeztem. bumm. Nehogy már azt gondolják itt egyesek hogy ha azt írná a horoszkóp hogy ugorjak a kútba mert szerencsém lesz, beleugranék.

A napi marhaságok persze hogy hülyeségek. De írtam fennebb, hogy pár személyiség jellemző azért még igaz lehet. S kész. Épp azért mert általános, és mindekire igaz lehet. Nem kell itt túldramatizálni...

2012. jún. 20. 17:14
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Tom Benko: ez marhaság, amit írsz. méghogy vagyoni hátrány... hol? kinek? aki hadakozik a horoszkópban való hit ellen, az legalább olyan hülye,mint aki hisz benne :-)
2012. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
nem érdektelenség, hanem épphogy érdeklődésre vall, ha valaki kíváncsi, csillagjegyek alapján összeillik-e választott partnerével. horoszkőp még nem választott szét párt, de hozott már össze embereket. ne felejtsétek el, kedves szkeptikusok, h ez csak pozitív irányba működik (tehát megerősítést szolgál). senki nem fog elválni a férjétől azért, mert horoszkóp szerint nem illenek össze.
2012. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Tom Benko ***** válasza:
25%

@16: Szomorú tapasztalat.

@17: Inkább az ellenkezője igaz...

2012. jún. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tom Benko, sajnálom, ha szomorú tapasztalatod volt a csillagjegyek miatt, de hidd el, ez nem mindenkivel történt meg, és a horoszkóp nem jelent általános veszélyt az emberiségre.

jó kapcsolat NEM bomlik föl sem horoszkóp, sem hobbi, sem politika miatt.

a rossz kapcsolatot az első egyet nem értés is felbonthatja.

2012. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Tom Benko ***** válasza:
25%
De, általános veszélyt jelent, mint az ezoterikus baromságok mindegyike.
2012. jún. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!