Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő, mérleg férfi. Mennyire...

Rák nő, mérleg férfi. Mennyire illenek össze horoszkóp alapján?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vettem észre, hogy minden téren nagyon jól klappol minden, és csodálkozva olvastam, hogy általában ők nem igen állnak szóba egymással. Persze, fontosabb sokkal, hogy a való életben hogy mennek a dolgok, mint a horoszkópban hogy hogy passzolunk, de az általános jellemzőket el szoktam olvasni, mert rám maximálisan igaz, és kíváncsi lettem, hogy vajon rá mennyire igaz a sajátja.


Nektek mi a tapasztalatotok a kettő összeillőségét illetően?


2012. jún. 4. 21:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: pár személyiségjegy igaz lehet, ezt írod. Lehet. Ugyanúgy igaz lehet, mint ahogy bármely más tulajdonság is igaz lehet, de lássuk be, ez horoszkóp nélkül is így igaz...
2012. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!