Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a rák nők? Jellem,...

Milyenek a rák nők? Jellem, külső tulajdonság, és mely csillagjegyek illenek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 18:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
49%
Jellem, külső, párkapcsolat, egyiket sem határozza meg a csillagjegy.
2012. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Shai-Hulud ***** válasza:
81%
Bammeg milyen lenne, hátrafelé megy... :-DD
2012. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
0%
hátrafelé... seggf*j -.-
2012. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

#Mercy0625

Az is lehet, de ettől még nem kellene hátrafelé mennie... :-P

2012. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
59%

a rák nők ugyanolyanok mint a többi nő...

de ezt a kérdést még te se gondoltad komolyan mi? XD

2012. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
nem tom sztem semmi különös nincs bennük, én is az vagyok, okosnak tartanak, szeretem az állatokat. nem tudom a többiek milyenek
2012. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
50%

A vilagon osszesen 12 fele no van.

Kb 200-300millio rak total egyforma, egyet megvizsgalsz olyan totalisan minden rak no.

2012. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
0%
szerintem én nem megyek hátrafele... -.-" és ne általánosíts.
2012. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
46%

8.

A kérdés maga általánosítást sejtet, a rák csillagjegyű nőket próbálja általánosítani, miért nem ezen húzod fel magad egy amúgy vicces komment helyett? Vagy te is ilyen ezo-s fanatikus vagy? Mert akkor te magad is általánosítasz a csillagjegy alapján, akkor mi jogon hurrogod le a másikat?

2012. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
47%

minden horoszkópos kérdés első válaszadója ugyanaz a roppant unatkozó, meglehetősen szűk látókörű ember, aki fölirtkozott a topikra, mert föltett szándéka bojkottálni a GYK Asztrológia, horoszkópok almenüjét. vicces.


a rák nő hiperérzékeny, könnyű megbántani, roppant kicsinyes, kis problémából hatalmasat csinál, kis csalódásokat nagynak él meg és könnyen összeomlik. labilis érzelmi világa van, hol naivan bizakodó (kifelé így tűnik), hol roppant bizalmatlan (belsőbb körökben), sokadjára is bebizonyíttatja magának, amíg elhiszi,h számíthat vkire, és az első véletlen malőrnél a teljes bizalmát elveszíti. önbizalma kevés, én-képe sokszor nem reális. ált. alábecsüli magát, de pont ezért kétszer annyi figyelmet, szeretetet, törődést igényel (és kér, követel!!), h ezt kompenzálja. állandó harcban áll önmagával, kifelé ez nem mindig látszik (gyengének, törékenynek, visszahúzódónak tűnhet). idegenekkel kedves, előzékeny, önfeláldozó!, de amúgy nincs jó véleménye az emberekről. mintha nem találná meg magát közöttük (énkép-zavar). a rák csajok, akikre leginkább rámondják: elkényeztetett fruskák, pedig nem igaz, csak tényleg érzékenyebbek a többinél. jellemző lehet rájuk a hisztériás roham, az önmagukból kivetkőzés (pl. sírógörcs), idegösszeomlás.

erős idegzetű férfiaknak ajánlott, akik képesek felülkerekedni a kicsinyességén, érzékenységi rohamain. pl. ilyen a kos, bika, vízöntő v mérleg. skorpióval szuperül megtalálják a hangot, csak a skorpió is sértődékeny, így nagyon össze tudnak veszni. kerülje, ha lehet a szűz, oroszlán, bak, ikrek csillagjegyeket.

2012. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!