Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a rák nők? Jellem,...

Milyenek a rák nők? Jellem, külső tulajdonság, és mely csillagjegyek illenek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 18:08
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Ettől még hosszabb? Szerintem elég kimerítő. Olvashatod magad is: azt állították hogy fel tudják ismerni a horoszkópot, és vállalták a tesztet. Aztán természetesen nem tudták felismerni... azért amikor a téma "szakértői" hasalnak el ennyire csúnyán, az is jelent valamit... érdemes végigolvasni, a kutatások sok oldalról közelítették meg, és végletekig egyértelmű eredményre jutottak.
2012. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha Te magad vállalnád a tesztet, ahogy írod, akkor egyéb dolgod nincs is, mint James Randi úrral megbeszélned egy randevút. Ő évekkel ezelőtt 1.000.000 dollárt ajánlott fel annak, aki ellenőrzött körülmények között, hitelt érdemlően bizonyítani tudja ezotérikus képességeit. Nincs más dolgod, mint elhozni ezt a pénzt.


A díjat évekkel ezelőtt írták ki, még olyan is alig volt, aki vállalta volna a próbát, és senki nem nyerte meg... csak odáig okosak a delikvensek, míg bizonyítani nem kell :)

2012. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Most hìvtak állásinterjúra..diákmelo. mit ítjak az állásinterjuba? Hajód melo,ez lesz az első *-*

Amúgy nyilas a többi tipp se igaz? Bmint h pasi vagy és 23+/-?

2012. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
De, az egyik igaz :)
2012. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
elkerülték egymást a hsz-ek, még nem olvastam a cikkedet, fogom, és jelentkezem, de most mennem kell.
2012. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Na és melyik tipp talált?
2012. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

elolvastam a cikket. kimerítő, meggyőző. nem tudok vele vitatkozni, én ugyanis tizede ennyi okossággal nem tudnám alátámasztani a horoszkóp létjogosultságát.

ám ha visszamész 1-2 oldallal irr, meglátod, h kb. az utolsó bekezdéshez hasonló (csak kevésbé okos és jól megfogalmazott) gondolatmenetet írtam le válaszul a szkepticizmusra. megdöbbentő véletlen...? :-) nem. azért történt ez az ismétlődés, mert az állítás igaz.

köszönöm a cikket, meg fogom őrizni.

2012. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy elolvastad! Nekem egyébként nem lenne más kívánságom más felé sem, csak hogy nézzünk szét, gondolkodjunk, mielőtt döntést hozunk, hogy valamit elhiszünk, vagy nem. További minden jót :)
2012. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
a legtobbnek a ferfi idealja olyan mint ollokezu Edward
2012. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

En rak no vagyok es tobb dolog tenyleg jellemzo ra a horoszkop jellemrajzabol... Persze van ami teljesen ellentetje de ez ilyen sok minden befolyásol sok mindent azert annyira nem hiszek ezekben.. De irok par sort magamrol..

Nagyon titokzatos vagyok, sokan nem tudnak hova tenni, nem tudnak engem kezelni, mit miert hogyan mondok.. Nagyon szélsőségesnek tartom magam, ha valakit megszeretek sokaig kitartok mellette, de ha egyszer elveszem rola a kezem onnanstol nem erdekel komolyan az illető.. Celtudatos akaratos ontorvenyu makacs ember vagyok, mindent rogton akarok, pl. Voltak olyan veszekedeseim a volt kapcsolatomban, hogy valami nem tetszett es o meg ravagta majd holnap megbeszeljuk vagy kesobb.. Engem ugy feltudott meg tud duhiteni(sajnos) az ilyen dolog, meg a bizonytalansag hogy nem egyszer hajnalig sikerult ordibalnunk egymassal vagy fogtam magam elcuccoltam tole hogy "drámaibb" legyen a hatás....:)) Pedig ezzel csak torodesre vagytam hogy tudja azt mondani hogy egy hulye vagy kiakasztasz a hulyesegeiddel de gyere mar ide.... Nagyon kevés ember tud vagy mer megközelíteni mert ugyan közvetlen vagyok de megis bennem van az egesz dolog, meg amit az elmúlt időkben vettem eszre nem nagykepusegbol, en magamat egy kuloncebb embernek tartom, es mivel nagyon kevés emberrel jovok ki, a többibe ha két szónál tobbet beszelunk es nem "nyűgöz le" es nem akarok további igenyt tartani a tarsasagara, igy mar minden emberhez szinte lenezoen állok, hogy ez is olyan mint a többi, minek foglalkozzak...

Szeretem ha ram figyelnek, de ezt szolidan érem el es nem obegatva mint sok szereplesre vágyó ember.. Csaladcentrikussag bennem nincs annyira erősen meg, mert nekem nem olyan családom volt, hogy en szoros kapcsolatot apoljak anyukámmal vagy apukammal vagy barkivel... A gyerekeket is csak ideig óráig birom elviselni utána lefarasztanak es ideggesiteni kezdenek sajnos, persze a sajattal majd másképp lesz de ez van..:)

Szeretem a szabadsagot abban a formaban ha en kitalalom hogy menni akarok nem tart vissza de "hajlandó" vagyok belemenni feltekenysegi vitatkozasokba amiket korábban nagyon jól leirtak hogy igen jól esnek hogy feltenek becsulnek nagyra tartanak úgymond es hiszik azt hogy bármikor ott hagyhatom őket...


Kapcsolatokban pedig ahogy irtam en szelsoseges ember vagyok vagy nagyon jo kedvem van vagy nagyon rossz es ez mindenben igy van, mindent vagy semmit csak is a maximumot hozom ki mindenbol( meg a veszekedesekben is elmegyek a vegletekig hahaha... De szex teren is vagy jot vagy semmit...)

Ez miatt a szelsoseges viselkedesem miatt ki is ül a kisugarzasomra mert sokszor megkaptam hogy kitűnok a tomegbol es ezt most nem feltetlen kulsosegekre ertem.. Es itt egy masik alatamasztas hogy a Vizontok az eredetiseget kulonlegeset keresik. Csak vizonto pasijaim voltak eddig... Full ellentetek vagyunk voltunk es leszunk es epp ezert vonzzuk egymast sajnos mert nagyon nagy szenvedellyel van a kapcsolat aztán amit lehet azt elcsesszuk:) Bika az egyik legjobb baratnom es sok asztrológiaval foglalkozo oldal szerint velük is jovok ki jól... :) meg a legjobb baratom is rak o benne is benne van ez a makacssag meg a leirtak csak nem annyira durván es szelsosegesen mint bennem..

Egyszer beszelgettem skorpioval tudtommal, akkor is egy este alatt es ugy egymásra hangolodtunk a végen mar verbalisan szexeltunk körülbelül ugy raereztunk a másikra kinek mi jon be mi izgato mi indítja be...... Adott olyan otleteket amik a mai napig izgatnak nagyon durván.... Es forditva is igy volt nagyon jo kis beszélgetés volt.....


Remelem hasznos leirast adtam "magamról" mert az ilyen szemelyesebb leirasok sokkal jobbak szerintem mint az altalanossagok...

2016. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!