Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a rák nők? Jellem,...

Milyenek a rák nők? Jellem, külső tulajdonság, és mely csillagjegyek illenek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 18:08
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Utolsó,nem ez nem így működik. Vannak alapvető tulajdonságok,amiket befolyásol az,hogy mennyire vagy kiegyensúlyozott. Pl.: a rák a legérzékenyebb típus( igen mindenki érzékeny ez tény,de van aki egy beszólást viccnek vesz,és van aki komolyan magára veszi,még ha nem is mutatja ki.) ha kiegyensúlyozott akkor nem annyira sértődékeny,de azért igenis érzékenyebb mint a többi jegy. És ha valaki úgy érzi,hogy nem igaz rá a csillagjegye,akkor nyilván azért van mert sok más bolygó is befolyásolja. Nekem mindenem rák(legalábbis a legfontosabb bolygók) és igenis tapasztalom magamon a tulajdonságait. Egyébként nem vagyok megszállott,nem a horoszkóp irányítja az életemet,és nem szoktam elolvasni az napi,heti horoszkópot se. De az én tapasztalataim,azt mutatják,hogy a csillagjegy,és a többi bolygó igenis van némi hatással a személyiségünkre.

Azt pedig egyáltalán nem értem,hogy ha valaki hülyeségnek tartja, ha valakit nem érdekel,sőt idegesít az efféle kérdés,miért áll le vitatkozni? Engem például a focival kapcsolatos kérdések teljes mértékben hidegen hagynak,nem is annyira értek hozzá,és mégse írok minden egyes kérdés alá valamilyen vitát indító választ. Az aki feltette a kérdést,nyilván hisz benne,és nem arra kíváncsi hogy vannak emberek akik nem.

Egyébként párkapcsolatban én se nézem,hogy mit írnak , mert azzal egyet értek,hogy lehet hogy nekem mondjuk egy ikrek,vagy egy kos lesz az igazi annak ellenére,hogy azt írják kevés esély van egy ilyen kapcsolat fenntartására.

2012. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

Nem az a célom, hogy vitatkozzak. Én is leírom a véleményem, és olyakor megkérem azokat akik állítanak valamit, hogy ugyan bizonyítsák már be.


Tehát, mi köze van a bolygók elenyésző gravitációs erejének egy tömeggel nem rendelkező foglaom (a tulajdonságok) befolyásolásához? itt kevés az, hogy x fő embernél működik... mi lenne az a kölcsönhatási mechanizmus?


Nem tartom meglepőnek, hogy minden tudományos elemzés a csillagjegyek és a tulajdonságok kizárólag csak véletlenarányú kapcsolatát mutatta ki...

2012. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Jó,lehet hogy neked van igazad,de 100%-ban nem lehetsz biztos :D

De komolyan olyan sok ismerősöm tapasztaltam,hogy azért nagyjából igaz rá a csillagjegye. Pl.: ott vannak a skórpiók,eleinte mindig nagyon jól kijövök velük,de 2 napot nem adok,és elkezdenek velem veszekedni,nagyon durván,és dühösek lesznek ha nem adok igazat. Pl nagyapám skórpió,és mindig kiabál velem mert nem adok neki mindenben igazat,és bnőm szintén az,ő ugyanúgy kiabált velem. Mások előtt nem ennyire durvák,de erős személyiségek az biztos. Míg a nyilasoknál ezt nem annyira tapasztalom,ők is kiállnak az igazukért,de nem borulnak ki olyan könnyen, az ikrek ismerőseim tényleg nagyon kíváncsi típusúak ,a mérleg ismerőseimnek tényleg nagyobb az átlagosnál a stílus érzékük ,és igen az oroszlánokra is jellemző a jó stílus de a mérlegeknél ezt jobban megfigyeltem, a kosok pedig tényleg nagyon temperametumosnak tűnek . Minden lehet,hogy csak véletlen,és neked van igazad,én nem mélyültem bele annyira az asztrológiába hogy eltudjam magyarázni,én csak azt állítom,hogy én azt tapasztaltam,bizonyos tulajdonságok bizonyos jegyekre jobban illik mint más jegyekre.

2012. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Igen, de azt kell látni, hogy ez mind csak egy néhány elemű minta. Pár emberről beszélsz, és lássuk be, elég általánosak a jellemzések amiket a horoszkóp ad.


Persze hogy van, akire igaz. Másokra meg nem, de az ember hajlamos csak arra odafigyelni, ami bizonyos szempontból megdfelel. Ha a barátodra ráillik a mérleg jellemzése, akkor felfigyelsz, ó, működik! Aztán kiderül hogy a szomszédodra nem illik rá (persze azért a sok általánosság miatt legalább részben őrá is rá fog illeni), azt meg elfelejted, csak legyintesz.


Semmilyen kapcsolat nincs, minden létező ismeretünkkel ellentétes, hogy bármit befolyásolna a bolygóállás.

2012. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Csak olyan csillagjegyet említettem meg amihez legalább 5 embert tudok kiemelni,akit régóta ismerek,akár családi körből,akár baráti körből. Nagyon sok mindenkin észre se lehet venni,hogy mennyire igaz rá. Pl volt egy srác , és eleinte nála azt láttam,hogy pl rá egyáltalán nem illik a csillagjegye ami amúgy mérleg. Kb 3 év után vettem észre,amikor már tényleg megnyílt nekem.

Amúgy neked mi a horoszkópod? Van egy tippem,és csak ezért kérdezem.

2012. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Nem mondtam ezzel ellent: mint írtam, persze, van akire ráillik, de ez nem egyéb, mint a véletlenhatás.


Kíváncsi volnék, mi a tipped a horoszkópomra... amúgy pár napja itt valakinek a minden jegyről szóló részletes jellemését elolvastam, a 12 jegyből 9 rám illett... :)

2012. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Sőt, a fentebb amikor hat jegyet leírtál, négy abból is rám illik :) embereket nem lehet 1-1 tulajdonsággal leírni, vagy ha igen, akkor persze hogy szinte mindenki olyan.
2012. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

De ha most leírom,akkor honnan fogom tudni,hogy nem mondasz szándékosan mást ? :) na jó megbízok benned xD én a szűzre tippeltem,mert ők azok akik teljes mértékben hülyeségnek tartják :D persze mások között is van , jó pár éve én is annak tartottam, nem is tudom mikor kezdtem el figyelni,hogy kire mi igaz...

Egyébként jó h sok minden igaz rád,vannak hasonló tulajdonságok,csak mellette sok az eltérő..

Amúgy volt egy másik tippem is , a skorpió mert ők szeretnek tapasztalatom szerint a legjobban vitatkozni,és erős személyiségek,és te valahogy annak tűnsz így látatlanban. De inkább a szűzre tippelek. Na most már elárulhatod ,de az igazat mond :D

2012. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Nos, köszönöm a konstruktivitásodat :) sem szűz, sem skorpió nem vagyok - pedig mivel kettőt jelötél meg, kétszeres eséllyel jöhetett volna be :).


A korrektség kedvéért ideírom hogy nyilas vagyok, még ha tisztában is vagyok vele, hogy máris lesz jópár ember, aki majd rögtön "létni" fogja, hogy hogy rámillik a nyilas... mint jeleztem, a jegyleírások kétharmada rámillik kb., ezt a módszert amúgy javaslom másnak is kipróbálni: ne csak a saját horoszkópotokat olvassátok el, hanem a többit is, és számoljátok meg, hány egyező lesz :) bizony, a fele legalább!

2012. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

De hadd térjek vissza arra amit írtál: a szüzek teljes hülyeségmnek tartják? Kizárt, hogy ne legyen itt rögtön párezer lelkes horoszkóphívő szűz :D


Meg aztán, melyik az a bolygó a szűz csillagképben, amely amegszületésedkor azt sugallja: "nem fogsz benne hinnnniii, nem foooogsz..." és hopp, a baba úgy születik hogy nem hisz? :)

2012. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!