Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan működik az asztrológia?

Hogyan működik az asztrológia?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi,hogy miből következtetnek az asztrológusok ,arra hogy egy bizonyos csillagjegy milyen személyiséget támogat, illetve, a többi bolygó hogyan befolyásolja ezt. Mi ennek az egésznek a tudományos háttere,hogy jött ez létre?
2012. jún. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tudományos háttere. Ez nem egy tudomány. Pénz szerzés céljából jött létre. Semmilyen bolygó nem befolyásol minket.
2012. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én most elsősorban arra vagyok kíváncsi,hogy az aki hisz benne ( és lehetőleg ezzel foglalkozik) az mivel magyarázza. Szimpla kíváncsiság.
2012. jún. 22. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy csomó helyen leírták már itt, akár vissza is keresheted. Azzal viszont tényleg vigyázz, hogy mi a tudományos háttere, mert az nincs neki...
2012. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Annunakik írták le nekünk ezeket, azóta ezt használják. Fogalma sincsen erről senkinek sem
2012. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is kérdeztem régebben, és akkor sem tudta senki. Sőt, volt valami elborult elméjű, aki elkezdett saját magával beszélgetni, és egy rakás hülyeséget hordott össze. De ami a legjobb, magát a kérdést sem sikerült felfognia :D


Ezt ma kaptam, bizonyítja, hogy sehogy sem működik. [link]

2012. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az asztrológia egyszerűen nem működik, és kész. Ennek ellenére rengetegen hisznek benne, és ezeket az embereket szinte semmivel sem lehet meggyőzni arról, hogy amiben hisznek, az nem létezik. Viszont azt, hogy szerintük miért is kellene működnie, igazán egyikük sem tudja megmagyarázni. Persze, hiszen nem lehet...
2012. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!