Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik jegy...

Szerintetek melyik jegy szülöttei a legszexibbek a külső jellemzőik alapján?

Figyelt kérdés

Pl.:IKREK: Karcsú, magas, inas, szívós testalkat.

BIKA: Középmagas, zömök, erős test. A felsőtest erősebb, mint az alsó.

NYILAS: Inkább zömök, erős, de mindig karcsúnak látszó, izmos test. stb. :)

Nekem személy szerint az Ikrek vonásai nagyon bejönnek. :)



2012. júl. 5. 13:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem teljesen mindegy,mi a horoszkópja,ha valami megfog benne,ugyanis ez rohadtul nem ettől függ. láttam már gyönyörű vízöntő férfit,és nagyon csúnya ikrek nőt. natalie portman színésznő pl ikrek...hát nem egészen egy magas, szívós testalkat... volt nyilas barátom... 2 méter magas volt,és nem zömök... ennyi... ;)
2012. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nyilván nem minden ember egyforma :D Persze, hogy vannak alacsony Ikrek is meg magas Nyilasok stb... :) pont ezért kérdeztem rá az általános jellemzésre. :)

Itt egy honlap, ahol a többi jegy külső jellemvonásai is le vannak írva:

[link]

Ez alapján tettem fel a kérdést leginkább.

2012. júl. 5. 14:03
 3/21 anonim ***** válasza:

"jellegzetesek a messzire néző, felfelé irányuló, elfogulatlan, okos szemek. Az arc leggyakrabban mosolygó, a száj körüli szarkasztikus vonásokkal. Ha nevet, a fogínye erősen kilátszik. A Vízöntő-nő arca különösen kifejezésteljes és megnyerő."


Rám ennyi igaz az egészből, úgyhogy a többibe bele sem mélyednék.

A nyilas pasimra a fele nem igaz amit leírnak, de nekem ő a legszexibb:D

2012. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Atyavilág... ahogyan a bolygók tulajdonságokat sem határoznak meg, úgy külső jellemzőket sem... ezt csak a génállományod határozza meg, nem az, hogy a Vénusz merre jár éppen...
2012. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A kötekedős válaszok helyett, valaki a kérdésre is válaszolhatott volna normálisan :D.... Akkor még jobban leegyszerűsítem a kérdést, de így már aligha lesz köze ehhez a témakörhöz....Nektek melyik testalkat a legszexibb? Mackós, vagy vékony, stb.? (mondjuk én is sok dologban szkeptikus vagyok...de néhány ugyan olyan horoszkópú ember egészen hasonlít a csillagjegyben leírt főbb jellemzőik alapján.)

Egyébként meg aki nem hisz az egészben, minek ír választ egy olyan témakörben lévő kérdésre, mint pl. ez?

(egyébként csak úgy, pár Ikrek horoszkópú emberke:Hugh Laurie, Noah Wyle, Doug Jones, szerintem van köztük némi hasonlóság. :)a nők közül pl. Angelina Jolie)

2012. júl. 5. 15:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 12 csillagjegyről beszélünk. 7 milliárd ember él a Földön. Matematikailag igen nagy az esély, hogy találj 30 hasonló testalkatú embert akik mondjuk júliusban születtek, akármelyik év júliusában. Én nem vagyok szkeptikus, de nekem ez olyan szinten badarság, hogy az félelmetes. Akkor érne ez az egész valamit, ha tényleg, kivétel nélkül a leírás minden egyes pontja, de legalább 80-90%-a az összes létező olyan csillagjegyű emberre igaz lenne. Kivétel maximum egy.
2012. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ez nem jegy függő, hanem ember függő. Lehet valaki szép vagy csúnya. tök mindegy milyen jegyű
2012. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De miért csak olyan válaszol, aki szerint baromság az egész? Amúgy az egész szerintem poén...én sem véresen komolyan hiszek benne...de a kérdésemre eddig senki nem tudott normális választ adni...még az átfogalmazottra se. Akkor, hogy ne csak kötekedő emberek írogassanak (akik amúgy nem is értem miért írnak), akkor úgy kérdezem...hogy TÉTELEZZÜK FEL, hogy lehet benne valami....AKKOR melyik? -.-
2012. júl. 5. 16:40
 9/21 A kérdező kommentje:
Én ezt szórakoztató kérdésnek szántam..de persze egyből mindenki véresen komolyan gondolja és ahelyett, hogy beszállna ebbe a kérdés nyújtotta elmélkedős játékba (ami persze feltételezésen alapszik), egyből mindenki csak azt próbálja bizonygatni, hogy ez baromság...holott nem az volt a kérdés, hogy hiszel-e benne...hanem, hogy (mint utólag írtam tételezzük fel, hogy igaz) melyik tetszik a legjobban....Miért kell minden kérdésre ennyire ráfeszülni?:D
2012. júl. 5. 16:54
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát...

Én Rák nő vagyok, akikről azt írják, hogy nagy mellűek, jó alakúak, de nem kifejezetten sportos alkatúak.

Hát nekem pont nincs nagy mellem (nem vagyok deszka, pont arányos formáim vannak a 160 cm-hez), sportos alkat vagyok.


Van Ikrek jegyű barátnőm, őrá ráilli az, amit írtál.


De ez az egész alkatosdi baromi sok mindentől függ.


Amúgy számomra nincs kifejezetten kedvenc testalkat, volt már tömör izom, és mackós alkatú pasim is.

2012. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!