Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik jegy...

Szerintetek melyik jegy szülöttei a legszexibbek a külső jellemzőik alapján?

Figyelt kérdés

Pl.:IKREK: Karcsú, magas, inas, szívós testalkat.

BIKA: Középmagas, zömök, erős test. A felsőtest erősebb, mint az alsó.

NYILAS: Inkább zömök, erős, de mindig karcsúnak látszó, izmos test. stb. :)

Nekem személy szerint az Ikrek vonásai nagyon bejönnek. :)



2012. júl. 5. 13:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok és tök alacsony.... miért kell általánosítani kedves kérdező?
2012. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nyilas vagyok de nem zömök. A többi stimmel. :))) ja és k.rvára jófejek is vagyunk! ;)
2012. júl. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

kedves 11....nem tudom, hogy sikerült-e elolvasni azt amit mások hasonló jellegű válaszaira írtam, ott már egyszer kifejtettem, hogy ezt csak POÉNOS kérdésnek szántam...és egyáltalán nem általánosítok..az egész kérdés FELTÉTELEZÉSEN alapszik. (mellékesen, ha elolvastad volna amit linkeltem, ott le van írva az Ikrektől a teljes szöveg..ez csak egy része amit a kérdésben írtam...ha elolvasod látni fogod, hogy az pont azt igazolja, amivel te nem értesz egyet :D) Egyébként hangsúlyozom... nem arról szól a kérdés, hogy hisze-e benne..hanem, ha feltételezzük hogy igaz, AKKOR melyik...

Nem szeretném már ezt többször leírni. Bár mind1...aki csak bele kötni akar, az úgy is azt fogja tenni...

2012. júl. 6. 14:03
 14/21 anonim ***** válasza:

hát ez így, ahogy írod, nem igaz.

a legtöbb ikrek lány ismerősöm (min. 20) alacsony, zömök.

bikát keveset ismerek, azok faros, nőiesen molett alkatúak.

nyilas lányok 95%-a, akiket ismerek (min. 10) mind vékonyak, középmagasak. de van egy irtó kövér is.


ami a szexisséget illeti, a nőknél az OROSZLÁN viszi a pálmát. tökmindegy milyen testalkatú. mert olyan a kisugárzása.


ha hülyeségnek szántad a kérdést, akkor nyugodtan bosszankodhatsz a válaszomon.

2012. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


ha kimondottan fiúkra gondoltál, akkor sem jó.

az ikrek ugyanúgy alacsony.

a bika esetleg talál, bár az ellenkezője is. elég sportos.

a nyilas pont fordítva, magas, vékony, kicsit "fejletlen" testalkat (kisfiús). nem sportos.


a linkedet olvasva, mintha pont összekeverték volna a jegyeket és a külső tulajdonságokat.

oroszlánok pl. ált. magasak, vékonyak (de nem kisfiúsak), csinosak.

mérlegek ritkán szépek és kifinomult vonásúak. ált. középmagas v alacsony, erős testalkatú, amolyan "tenyeres-talpas" típusok.

kosok - na ebben lehet valami. erős felsőtest, robusztus alkat.

mi van még? skorpió! filigrán, vékony és rendszerint szép! szerintem az a legszebb és legkecsesebb. nemes vonások - nem torzság!


mindegy, egyébként meg hülyeség az egész, ha 10 emberből 5-re talál, lehet, h 100-ból is csak 5-re talál..

2012. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
A leírások alapján a mérleg pasi jön be leginkább, és ez beigazolódott, a pasim mérleg..:DD
2012. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

én ikrek férfi vagyok magas,mackós testalkattal és karizmatikus erős arccal.hajam és a szemem sötétbarna.bőröm világos.

testvérem halak nő,kiköpött hasonmásom,szintén magas viszont velem és a róla leírtakkal ellentétben nagyon vékony.

nem hinném,hogy bármi köze lenne a valósághoz ez a kis elemzés.

2012. júl. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a mérleg lányok gyönyörűek, az oroszlány lányok meg piszokul szexik tudnak lenni.
2012. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

azért az aszcendens is beleficcen a dologba!

én pl. skorpió vagyok, a legtöbb helyen azt írják hogy sötét haj, szem... ehhez képest majdnem szőke az eredeti hajam és zöld a szemem - és ez a halak jegyre jellemző inkább, az az aszcendensem.

viszont alkatra skorpió-alkatom van, sovány vagyok de a felsőtestem erősebb.

amelyik pasik nagyon szexisek, szerintem a bikák, skorpiók... meg valamelyik kos, azok olyan kis harcosak, küzdenek a kondiban az izmokért :D

ikreket akiket ismertem, azok szép vonásúak, nyilasok akiket ismerek egyáltalán nem izmosak, hízékonyak nagyon

2012. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na én ezen vagyok kiakadva. Május 19-én születtem, tehát bika vagyok. Már sokszor felháborodtam, hogy a bikákról mindig egy olyan leírás van, hogy egy vastagcsontú izomfejű valami. Hát nem azért, de magamon kívül ismerek még 4 bikát, és mindegyiket inkább a saját testalkatomhoz hasonlítanám.

én: 161 cm, 45 kg, vékony csontok; bizonyos szögekből nézve csontos arc, de a pofim kicsit párnásabb és puhává teszi a megjelenésem; barna, őszinte és melegséget, kedvességet sugárzó, őszinte, kíváncsi, megfelelő távolságú szemek (bár, ha választani kéne, akkor inkább távolabb)...de a szemeim semmiképpen sem olyanok, mint a bocinak...akkor már inkább kutya szemeim vannak (ahogy a többi 4 bikának is mind!!!); kicsit hosszúkás és csontos orr, kicsit sas (vagyis van benne egy domború hullám az orrnyereg közepén); apró, ívelt száj, vékonyabb felső ajak, alsó ajak kicsit duzzadt; éles körvonalú, de puha áll; normál méretű kereken ívelt fülek (bár a jobb fülcimpám kacska); a koponyából az arc résznek nagyobb szerep jut, tehát kisebb agykoponya rész; VÉKONY nyak (29 cm körbe...az mióta vastag? csupa ín vagyok); látszódó kulcscsontok; normális váll, de a mellkasomhoz képest szélesnek tűnik; meglehetősen vékony csukló és felsőtest, kis mellek (70B), bordásság (vékony bőr, mell alatt körbe a mellkas 66 cm); karcsú derék (58 cm), nem olyan széles csípőcsont (körbe 78 cm), de összességében a csípőm és a fenekem tájéka inkább domború (hájpárnás; fenéknél 88 cm körbe); testalkatomhoz képest szerintem fenékre, combra ill. vádlira vagyok hajlamos hízni (comb 55 cm)...persze attól még vékonynak látszom, de lényeg, hogy az alsó testem husibb mindig (izom és háj is inkább oda megy).


Na...méghogy a felsőtest erősebb, mint az alsó! Látod Kérdező? Teljes ellentéte vagyok. Ja, az aszcendensem bak...az sem illik rám. Leginkább az ikrek illene, de nem vagyok magas...


Na, bocs, hogy ennyit írtam, de tudósnak tanulok, és ami felidegesítette a hiúságaim, az ellen rengeteg bizonyíték van, és ezt kényszeresen ki kellett fejtenem, mert már annyi helyen írták, hogy a bikák debellák, mikor pedig az összes bika, akit ismerek, inkább filigrán, karcsú, kis mellű és nőies nő (inkább körte alkatok), illetve sovány, szálkás férfi. Na...lényeg, hogy nekem a saját alkatom jön be, csak olyan csillagjegy nincs...ezek szerint.


22/N

2014. jan. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!