Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves szűz férfi kérdezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz férfi kérdezi, hogy miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni azt hogy nem keresek párt, se alkalmi kapcsolatot, szóval privát leveleket mellőzzük ha kérhetem.


Nagy vonalakban a lényeg:


Egyre többször találkozom azzal, hogy amikor kiderül hogy 27 évesen nincs senkim, egyből mindenkiből kerítő illetve kerítőnő akar kibújni, és össze akar hozni engem az első szembejövő csajjal az utcán, unkahelyen, étteremben, stb. Miért van ez? Mi közük van az én életemhez?


Nagyon jól megvagyok én az életemben egyedül, van saját lakásom (hitelmentes, saját tulajdon), megtakarított pénzem, amin egy + lakást tudnék vásárolni, illetve egy jó állásom aminek köszönhetően évente 2 hónapot külföldön tölthetek Anglia 1 hónap és Franciaország 1 hónap - igaz munka miatt, de jut idő városnézésre is.


Azért nincs senkim, mert nem hiányolok senkit. Engem nem zavar sem a szüzességem, sem a női nem.


Kérdésem lényege, hogy más, akinek semmi köze az életemhez, mert csak egy futó ismerős akivel félévente látjuk egymást, az miért akarja az én életemet befolyásolni úgy, ahogy nekem nem tetszik?


Csak jót akarna? de nekem nem tesz ezzel jót, csak rosszat. Miért nem tudja elfogadni hogy ez így jó nekem, ahogy van?


Na mindegy, több mint való sosem fogom erre megtudni a válasz. De azért kíváncsi vagyok a véleményekre.



2012. máj. 16. 21:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg annyira jó, akkor szerintem nem írtad volna ide ezt a kérdést.
2012. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jól érzed így magad a bőrödben, nem mindegy, hogy mit mondanak mások?!
2012. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
Miért zavar ez téged? Örülnöd kéne hogy foglalkoznak veled. Ez jelenti azt hogy érdekli őket a sorsod.
2012. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem olyan jó dolog a magány, hidd el :)
2012. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek alapvetően a saját elképzeléseik szerint akarnak mindenkinek segíteni. Elveszik a pincértől a kaját, ezzel csak azt érik el, hogy rájuk borul az egész. Saját párkapcsolati/egyéb meglátásaikat húzzák rá másokra, mert azt hiszik, hogy mivel Ők így jól érzik magukat, mások is csak így tudják jól érezni magukat.


Jó szándék vezérli őket szerintem, bár tudom, hogy zavaró. Szépen, kedvesen állítsd le őket.

2012. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Hallod, én lesz.rom, hogy nincs nőd és nem is akarsz, de komolyan.

Viszont érdekelne, hogy hogy sikerült 27 évesen saját lakást és ennyi pénzt összeharácsolnod? Mert én esélytelennek látom, hogy 27 évesen ideáig jussak, és érdekelne mi a titkod? Leírhatod privátba is, ez tényleg érdekel. :D

2012. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
21%
Mert meleg vagy.
2012. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
32%

6!


Nyilván szülői segítséggel. Csak így vagányabb előadni.

2012. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te aszexuális vagy, na én a te fordított éned vagyok, szexmániás, nem is tagadom, egy perverz, szexmániás férfi vagyok.

De míg te jutottál valamire az életben én a hatalmas szexéhségem miatt csak a csajokra koncentráltam.


A te életed jobb, hidd el, ha nő nélkül kibírod, csak irigyelni tudlak.

2012. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

6-os, nekem 20évesen megvan mindez ;)

csak ügyesnek kell lenni :)

2012. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!