Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha hullócsillagot látok,...

Ha hullócsillagot látok, akkor mennyi időm van kívánni? Függ a csillag méretétől és a a fényének az időtartamáról is? Ezenkívül úgy tudom, hogy nem szabad elmondani, hogy mit kívántam, de papírra, esetleg jegyzettömbbe leírhatom?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sosem jött be, amit kívántam, emiatt fordultam Hozzátok.
2012. aug. 10. 16:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ugye ezt nem mondod komolyan?


1. Nem jót kívántatok? Ez nagyon szép kifogás, de amilyen szép, olyan üres. Ilyen alapon azt is mondhatom, hogy aki meglát engem az utcán, annak teljesül egy kívánsága...

2. Az asztronautáknak miért lenne ebben több tapasztalatuk?

3. Persze, minden legendának van alapja, el is mondom, hogy ennek mi az alapja.

Réges-régen, mikor még annyi közünk volt az éghez, mint most egy másik naprendszerhez, istent csináltunk a napból és a holdból is. Aztán fel-fel néztünk az égre és azt láttuk, hogy néha leesik onnan valami. Ehhez körítettünk valamit, biztos isten könnyei vagy valami. És akkor kitaláltuk, hogy lehet kívánni tőle.


Ennyi.

Ne legyünk már a középkorban, ahol azt képzeljük, hogy ha esik az eső, isten sír...

2012. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy 'nem jót', hanem hogy 'nem jól', tehát rossz módszerrel kívántatok.

Az asztronautáknak ez a szakmája, csillagokkal, égitestekkel , jóslással foglalkoznak.

A vallásom úgy érzem, nem ide tartozik.

Ne vedd támadásnak, csak törekszem arra, hogy ne értsük félre egymást.

2012. aug. 10. 19:58
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az asztronauták azok magyarul az űrhajósok, rohadtul nem foglalkoznak jóslással. :D
2012. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként senki, de senki nem írt a vallásodról. Példálóztam.
2012. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Az asztronauták mióta foglalkoznak jóslással? :DDDD És teszem hozzá legtöbbször a csillagokhoz sincs semmi közük, de ezt te is tudhatnád ha tisztában lennél a csillag fogalmával és jelentésével.
2012. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem ASZTROLÓGUST akartál írni? :DDD és még mi vegyünk komolyan téged....
2012. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

ezt a linket egyszer már kitettem, nem tudom, hogy hova lett:

[link]

:D:D

2012. aug. 10. 21:04
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát már bocs de te messze vagy a trolltól :D Azokról egyből lejön, hogy csak trollkodnak... de te ostobának tűnsz inkább.
2012. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát, akkor úgy néz ki, hogy én szintet léptem, mint Songoku. Akiről lesüt, hogy troll, az bizony rossz troll. Ez a jó trollság, amikor a legnagyobb idiótaságot le tudod írni anélkül, hogy azt hinnék, hülyéskedsz. :D
2012. aug. 10. 21:28
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, most már erölködhetsz, de ez nem trollkodás volt, hanem egyszerüen csak tudatlanság :D


De jót röhögtem xD

2012. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!